10 seriálů, kterým byste měli dát šanci [video]

28. října 2015
TWEET SDÍLET
10 seriálů, kterým byste měli dát šanci [video]
Každý rok se na televizní obrazovky v USA vrací velká řada seriálů. My jsme pro vás vybrali desítku těch, které byste měli rozhodně vyzkoušet.

The Walking Dead

Nejsledovanější drama současnosti The Walking Dead pokračuje šestou řadou. Ta je opět rozdělena na dvě části. Naše skupinka přeživších se bude snažit opět fungující lék na tuhle zombíapokalypsu, která zničila celý svět.

Během šesté řady by tvůrci rádi představili nové postavy z komiksu. AMC seriálu věří, o čemž svědčí i fakt, že těsně před premiérou běžel spin-off s názvem Fear the Walking Dead. To jsme mohli sledovat, jak to celé začalo. Spin-off se sice nedočkal tak pozitivních ohlasů jako původní Walking Dead, ale i tak seriál získal druhou řadu.

Nové epizody The Walkig Dead můžete sledovat každé pondělí.

Homeland

Seriál, jehož největším fanouškem je samotný prezident Spojených států. Údajně si prý nenechá ujít jedinou epizodu. Seriál na konci třetí řady prošel velkým zvratem, který se rozhodně nepodepsal na kvalitě seriálu. Spíše naopak seriál to posunulo. O tom svědčí i vysoká sledovanost nových řad.

V páté řadě začne Carrie žít nový život. Přestěhuje se do Berlína, kde vede ochranku. Netuší však, že se jí brzy připomene její minulost. Na obzoru je nová hrozba, které se Carrie bude muset chtě nechtě postavit. Tisíce tajných spisů získává hacker, kterému se podaří nabourat do počítačů CIA. Mezitím se Carrie se svým zaměstnavatelem vydává do Libanonu.

Nové epizody můžete sledovat každé pondělí.

 

Témata článku: Seriály

Určitě si přečtěte

11 tipů na nejlepší mikrosystémy, Hi-Fi a domácí kino

11 tipů na nejlepší mikrosystémy, Hi-Fi a domácí kino

Vybrali jsme nejlepší produkty, které nabídnou kvalitní zvuk pro poslech hudby nebo vylepší zvuk při sledování filmů. Od mikrosystémů přes AV přijímače až po soundbar.

11 Jaromír Puk

15 nejlepších komedií roku 2018

15 nejlepších komedií roku 2018

Ztratili jsme Stalina, BlacKkKlansman, Psí ostrov, Tři billboardy kousek za Ebbingem, Čtverec, Úžasňákovi 2, Oni a Silvio, Já, Simon, Pěkně blbě. Třetí letošní výběr se nese v uvolněném duchu silvestrovské zábavy.

15 Marek Čech

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Kim Basinger, Kathleen Turner, Melanie Griffith, Bo Derek, Nastassja Kinski, Phoebe Cates, Rebecca De Mornay, Valérie Kaprisky, Sophie Marceau, Francesca Dellera, Isabelle Adjani a jejich smyslné scény ve filmech.

Marek Čech

Netflix je oficiálně v češtině. Ztratily se z něj některé filmy, takhle je vrátíte zpět

Netflix je oficiálně v češtině. Ztratily se z něj některé filmy, takhle je vrátíte zpět

Konečně se naplno rozjíždí i v České republice souboj Netflixu proti HBO GO. Dosavadní náskok HBO v lokalizovaném obsahu se začíná zmenšovat.

19 Tomáš Holčík

14× nejlepší filmy o druhé světové válce

14× nejlepší filmy o druhé světové válce

Nejdelší den, Tucet špinavců, Generál Patton, Sophiina volba, Jdi a dívej se, Zachraňte vojína Ryana nebo Černá kniha. Nejlepší filmy s tématikou druhé světové války?

44 Marek Čech