10 tipů na domácí kino a Hi-Fi mikrosystém [Vánoce 2013]

3. prosince 2013
TWEET SDÍLET
Film bez zvuku, domácnost bez hudby – to už jsou téměř nepředstavitelné varianty. Nabízíme vám výběr různých systémů, které do vašich domovů přinesou kvalitní zvuk.

Síťový mikrosystém:
Denon DRA-N5 Piccolo

Klepněte pro větší obrázek 
 

Cena orientační: 9 300 Kč

Malé rozměry a maximální funkčnost, to je síťový mikrosytém DENON DRA-N5 s šířkou jen 18 cm. Zvládá přehrávat hromady audioformátů, včetně MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC a ALAC. Kromě internetových rádií umí i AirPlay, DLNA streamování, přehrávání souborů uložených na NASu.

Pro připojení dalších zdrojů zvuku poslouží analogový a optický vystup. K systému si dokoupíte bedýnky podle vlastní chutě, milovníci silných basů mohou využít i výstup na subwoofer. Přes malé rozměry Denon slibuje výkon 2x 65 W, ovládání pomocí smartphonu je samozřejmostí. K dostání je v bílém a černém provedení.


Luxusní mikrosystém
Marantz M-CR610

Klepněte pro větší obrázek

Cena orientační 17 990 Kč

Mimořádný design i zvuk zaručuje Marantz M-CR610 z řady Melody Media. Systém samozřejmě přehrává i kvalitní ALAC, FLAC hi-res 192kHz/24bit audiosoubory, k dispozici jsou dva USB vstupy – přední a zadní. Opět nechybí přístup na internetová rádia, přistup k Spotify či Last.fm, přehrávání hudby z lokání sítě, najdete zde i DAB tuner.

Celkový výkon tohoto dražšího, ale výborného mikrosystému je 2x 60 W. Systém vychází z řady Premium a designově je také podobně zpracován, vyrábí se opět ve dvojím barevném provedení, bedny se kupují zvlášť.

Článek pokračuje v další kapitole

Témata článku: Domácí kino, Průvodce nákupem, Mikrosystémy, Vánoce, Domácí kina na Heureka.cz