10
Fotogalerie

10 tipů na televizory pod stromeček [Vánoce 2013]

Kapitoly článku:


Levný a vybavený 3D televizor
LG 42LA620S

LG 42LA620S.jpg 
 

Cena orientační: 14 000 Kč

Nejen pasivní 3D, které může sledovat díky levným 3D brýlím celá rodina, ale také výbornou výbavu nabídne LG 42LA620S. Digitální tunery jsou hned tři: pozemní, kabelový i satelitní, nechybí nahrávání na pevný disk, povedené Smart TV rozhraní a WiFi připojení k síti. Velmi se povedl i design.

Připojit můžete bez problémů i chytrý telefon. Zápory? Průměrný zvuk, v ceně není pohybový ovladač a nároční filmový fanoušci nebudou spokojeni s umělejším podání barev.


Výborný obraz, výborná výbava
Panasonic TX-P42GT60E

Panasonic TX-P42GT60E.jpg

Cena orientační: 24 990 Kč

Pokud jste maximalisti a chcete za své peníze nejlepší obraz, plazma Panasonic TX-P42GT60E je to pravé. Zejména filmovým fanouškům udělá radost přesné podání barev, vynikající černá a věrné podání šedých přechodů. Model GT60 nabízí skvělý poměr cena/výkon. O něco levnější, ale stále s výborným obrazem je řada ST60.

Obraz má THX certifikaci obrazu, přes tablet můžete případně barvy dále upravit, aplikace je k dispozici pro Android, tak pro iOS. Standardem jsou už tři digitální tunery, nahrávání na HDD či Smart Viera se svou novou domovskou obrazovkou. Pokud chcete větší úhlopříčku, můžete mít i 50“, který také exceluje svým obrazem.

Článek pokračuje v další kapitole

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud