10
Fotogalerie

10 tipů na televizory pod stromeček [Vánoce 2013]

Kapitoly článku:


Více barev pro vaše oči:
Sony Bravia KDL-55W905A

 Sony Bravia KDL-55W905A.jpg
 

Cena orientační: 62 990 Kč

Špičkový model Sony Bravia KDL-55W905A je držitelem ceny EISA, nabízí výborný obraz a se spoustou nastavení. Tento LCD televizor s LED podsvícením. Sony se chlubí exkluzivní technologií Triluminos, která podává barvy výrazněji. Obrazově televizor skutečně patří mezi LCD televizory na naprostou špičku, zvuk drží s obrazem statečně krok. Vícen najdete v nedávném testu 46" verze.

Obraz působí přirozeně, výbava televizoru zahrnuje firemní Smart TV aplikace a přístup k mnoha on-line aplikacím a videím. Tunery zde najdete pozemní/satelitní a kabelový. Zápory? Podpora přehrávaných formátů, nastavení barev by mohlo být podrobnější, nemá vestavěnou kameru.


Televizor s nejlepším obrazem
Panasonic TX-P55VT60E

Panasonic TX-P55VT60E.jpg

Cena orientační: 52 990 Kč

To nejlepší nakonec, Panasonic TX-P55VT60E. Pokud pomineme absolutně nejlepší, ale drahou (od 100 000 Kč) referenční plazmu TX-P60ZT60, tak nejlepší obraz nabídne právě tento televizor s referenčním obrazem. Jde o ideální televizor do domácího kina s úžasnou černou, nabízí THX 3D certifikaci, obraz je výborný pro večerní filmové radovánky, nároční obraz můžou přesně kalibrovat pomocí sondy.

Ve výbavě najdete zdvojené digitální tunery pro současné sledování a nahrávání rozdílných pořadů (nechybí PIP, PAP), vestavěná kamera vás pozná a televizor sám přepne na domovskou obrazovku. Zápory? Jen 3 HDMI porty, nižší jas pro sledování v jasně osvětlené místnosti.

 

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud