13
Fotogalerie

12 tipů na nejlepší televizor pod stromeček [Vánoce 2015]


Menší obraz a skvělá výbava pod 10 tisíc

Samsung UE32J5572

Cena 9 990 Kč

Samsung UE32J5572.jpg

Chcete o něco větší televizor do kuchyně, nebo do ložnice? Chytrý televizor Samsung UE32J5572 nabízí rovnou i kompletní firemní Smart TV rozhraní, pokud vám stačí jen USB a přehrávání filmů, můžete jit do levnějšího modelu UE32J5100 (cena kolem 7 500 Kč), který nabízí základní funkce, a přitom slušný obraz i zvuk.

Model řady J5572 se dělá v několika velikostech a už má plnou tunerovou výbavu, včetně DVB-T2 a satelitu. Nechybí WI-Fi pro připojení do sítě a přehrávání filmů či fotografií z lokální sítě, můžete nahrávat na USB disk (k dispozici 2x vstup USB 2,0 a 1x vstup USB 3.0), stejně tak můžete už využívat HbbTV. Čtyřjádrový procesor se stará o svižné reakce.

Pokud chcete připojit další zařízení, tak jsou zde rovnou tři HDMI vstupy . Menu je přehledné, svižné, kompatibilita vestavěného multimediálního přehrávače je skvělá. Obrazově je televizor dobrý (na výběr máte z několika obrazových režimů), stejně tak zvuk je jasný a čitelný. Pokud hledáte menší televizor, ale vyžadujete maximální výbavu, tak zde je.

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud