18 tipů na sluchátka pod stromeček [Vánoce 2012]

19. listopadu 2012
TWEET SDÍLET
18 tipů na sluchátka pod stromeček [Vánoce 2012]
Sluchátka jsou jedním z dárků, který potěší nejen pod stromečkem, ale určitě budou dělat radost i nadále v průběhu celého roku. A na rozdíl od ponožek je nemusíte prát.

Levná sluchátka na doma: AKG K 511

Cena orientační: 790 Kč

Klepněte pro větší obrázek 

Lehká uzavřená domácí sluchátka nabízí uzavřenou konstrukci. Poměrně robustní, velké sluchátka jsou díky pružnému mostu dostatečně pohodlná. Navzdory větším rozměrům jsou lehká. Vysoká citlivost zajišťuje dostatečnou hlasitost, kabel o délce 2,5 m pak jasně říká, že sluchátka skutečně patří do domácího prostředí.


Dobrá sluchátka na doma: Audio-Technica ATH-T500

Cena orientační: 1 990 Kč

Klepněte pro větší obrázek 

Opět jde o velká uzavřená domácí sluchátka, přičemž Audio-Technica ATH-T500 používají velké 53mm měniče s CCAW cívkami. Stabilitu na hlavě zajišťuje nejen hlavový most s pružnou opěrkou, ale také pohodlné měkké náušníky z umělé kůže. Kmitočtový rozsah 10 až 25 000 Hz slibuje bohaté basy i výšky, přes větší rozměry jde stále o skutečně lehká sluchátka


Kvalitní sluchátka na doma: Audio-Technica ATH-AD500

Cena orientační: 2 890 Kč

Klepněte pro větší obrázek 

Velká otevřená sluchátka Audio-Technica ATH-AD500 svým vzhledem vychází z modelu více než 30 let starého. Pohodlné, velké 40mm měniče starají o vyrovnaný zvuk, se kterým budou spokojeni i ti náročnější. Obrovské náušníky jsou měkké, z umělé kůže, takže ani při dlouhodobém poslechu nebudete unaveni, celkově působí sluchátka velmi exkluzivně, navzdory rozměrům jsou velmi lehká, izolační vlastnosti jsou horší.


Sluchátka pro audiofily Shure SRH940

Cena orientační: 5 500 Kč

Klepněte pro větší obrázek 

Shure SRH940 jsou profesionální referenční studiová sluchátka pro náročné, která zaručují přesnou odezvu, vyrovnaný přednes. Přes větší rozměry je zachována nízká hmotnost, nechybí ani dvojice výměnných kabelů. Pokud chcete domů studiovou kvalitu, tak tato sluchátka to splní.


High-end: Sennheiser HD 800

Cena orientační 26 990 Kč

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Sennheiser HD 800 je absolutní špička pro ty, kdo hledají dokonalý dárek pro milovníka hudby. Vynikající zvuk, dokonalá konstrukce doplňují výjimečně pohodlné náušníky. Vzhled vypadá jak z jiného světa, zvuk to jen potvrzuje. Mimořádný prostor i kvalita přednesu má bohužel zápor, nic neodpustí ani nahrávkám, ani zdroji signálu. Vše je zkrátka slyšet. Tento model není pro toho, kdo zkrátka poslouchá cokoliv a odkudkoliv, ale nabízí „jen“ dokonale věrný poslech. Pro fanoušky sluchátkového poslechu se jedná o „poklad“ pod stromečkem, pro ty ostatní otevírají bránu k závislosti na sluchátkovém poslechu.Více na: http://avmania.e15.cz/11-tipu-na-sluchatka-pod-stromecek-vanoce-2011/ch-2982#utm_medium=selfpromo&utm_source=avmania&utm_campaign=copylink

Článek pokračuje v další kapitole

 

Témata článku: Sluchátka, Průvodce nákupem, Vánoce, SoundMAGIC

Určitě si přečtěte

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

28 Marek Čech, Vojtěch Malý

10 tipů a triků pro reproduktory Sonos: odhalte, co opravdu umí

10 tipů a triků pro reproduktory Sonos: odhalte, co opravdu umí

Multiroom systém reproduktorů Sonos může na první pohled vypadat docela složitě. Poradíme, jak jej nejlépe využít, a na co si případně dát pozor.

1 Tomáš Holčík

14× nejlepší filmy o druhé světové válce

14× nejlepší filmy o druhé světové válce

Nejdelší den, Tucet špinavců, Generál Patton, Sophiina volba, Jdi a dívej se, Zachraňte vojína Ryana nebo Černá kniha. Nejlepší filmy s tématikou druhé světové války?

44 Marek Čech

15 nejlepších komedií roku 2018

15 nejlepších komedií roku 2018

Ztratili jsme Stalina, BlacKkKlansman, Psí ostrov, Tři billboardy kousek za Ebbingem, Čtverec, Úžasňákovi 2, Oni a Silvio, Já, Simon, Pěkně blbě. Třetí letošní výběr se nese v uvolněném duchu silvestrovské zábavy.

15 Marek Čech

15 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

15 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

54 Jaromír Puk