18 tipů na sluchátka pod stromeček [Vánoce 2012]

19. listopadu 2012
TWEET SDÍLET
18 tipů na sluchátka pod stromeček [Vánoce 2012]
Sluchátka jsou jedním z dárků, který potěší nejen pod stromečkem, ale určitě budou dělat radost i nadále v průběhu celého roku. A na rozdíl od ponožek je nemusíte prát.

Domácí bezdrátová sluchátka: Philips SHC8535

Cena orientační: 1 690 Kč

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Velká uzavřená domácí sluchátka Philips SHC8535 mají přijatelnou cenu a nebudou vás omezovat kabelem. Vysílač slouží zároveň jako nabíjecí stanice a stojan, do kterého sluchátka odložíte, když je neposloucháte. Velké náušníky velmi dobře izolují okolní hluk, nastavení hlasitosti najdete přímo na sluchátkách. Přestože jde o analogovou technologii, výrobci se skutečně podařilo minimalizovat šum a nežádoucí ruchy, dosah je přitom až 80 m. Vhodná sluchátka pro pohodový večerní poslech televizoru, sledování filmu či méně náročný poslech hudby.Více na: http://avmania.e15.cz/11-tipu-na-sluchatka-pod-stromecek-vanoce-2011/ch-2982#utm_medium=selfpromo&utm_source=avmania&utm_campaign=copylink


Levná sluchátka pro iPhone: SoundMAGIC MP21

Cena orientační: 690 Kč

Klepněte pro větší obrázek 

Levné, a přitom z větší části kovové špunty SoundMAGIC MP21 nabídnou také mikrofon a ovládání hlasitosti pro iPhone. Zajímavostí je, že výrobce dodává redukci na dva 3,5mm jack konektory, sluchátka lze tak využít u notebooku nebo počítače jako klasický headset. Měnič o průměru 9mm slibují dostatek basů, a dobrý zvuk, o pohodlí se má postarat celkem 7 párů dodávaných nástavců, ze kterých si určitě vyberete ten nejpohodlnější.


Sluchátka stylová pro mobily: Marshall MINOR

Cena orientační: 1490 Kč

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Kvalitní zvuk, ale také nádherný retrostyl nabízí pecky Marshall MINOR. Opět nabídnou ovládání hlasitost i mikrofon pro iPhone, kabel má také textilní oplet. Pro přizpůsobení rozměrům ucha pak slouží dodávané 4 páry opěrek různých velikostí, pro připojení jiných přístrojů pak slouží krátká kabelová redukce. Značka Marshall je samozřejmě i zárukou dobrého zvuku a mohutných basů.


Kvalitní sluchátka pro mobily: Klipsch Image One

Cena orientační: 3 290 Kč

Klepněte pro větší obrázek 

Jestli si na ulici chcete ze svého iPhonu užívat kvalitní zvuk, neplaťte drahé peníze za styl a špatný zvuk, ale raději zkuste výborná sluchátka Klipsch Image One. Jde o malý, uzavřený model s mikrofonem a ovládáním hlasitosti pro iPhone, přes kompaktní provedení sluchátka poskytují mohutné basy a čistý, přesný zvuk. Kombinace černého, kvalitního materiálu a chromu zase přidává dojem luxusu.

Témata článku: Sluchátka, Průvodce nákupem, Vánoce, SoundMAGIC

Určitě si přečtěte

11 tipů na nejlepší mikrosystémy, Hi-Fi a domácí kino pod stromeček

11 tipů na nejlepší mikrosystémy, Hi-Fi a domácí kino pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší produkty, které nabídnou kvalitní zvuk pro poslech hudby nebo vylepší zvuk při sledování filmů. Od mikrosystémů přes AV přijímače až po soundbary.

16 Jaromír Puk

10 tipů a triků pro reproduktory Sonos: odhalte, co opravdu umí

10 tipů a triků pro reproduktory Sonos: odhalte, co opravdu umí

Multiroom systém reproduktorů Sonos může na první pohled vypadat docela složitě. Poradíme, jak jej nejlépe využít, a na co si případně dát pozor.

2 Tomáš Holčík

Nejlepší české a slovenské filmy roku 2019

Nejlepší české a slovenské filmy roku 2019

Vlastníci, Nabarvené ptáče, Budiž světlo, Ostrým nožom, Staříci, Na střeše, Tiché doteky, Amnestie, Národní třída, Karel, já a ty, Hra, Abstinent. Dvanáct nejzajímavějších domácích a slovenských titulů, které se letos objevily v našich kinech.

7 Marek Čech

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Máme zde Miracast, Google Cast, ale co dělat, když ani jedno nefunguje? Pokud potřebujete zobrazit obsah telefonu na velké obrazovce televizoru, recept je jednoduchý.

7 Tomáš Holčík

14× nejlepší filmy o druhé světové válce

14× nejlepší filmy o druhé světové válce

Nejdelší den, Tucet špinavců, Generál Patton, Sophiina volba, Jdi a dívej se, Zachraňte vojína Ryana nebo Černá kniha. Nejlepší filmy s tématikou druhé světové války?

44 Marek Čech

Dual DT-450: dobrý dostupný gramofon pro ty, kdo chtějí naskočit na vinylovou vlnu [test]

Dual DT-450: dobrý dostupný gramofon pro ty, kdo chtějí naskočit na vinylovou vlnu [test]

Dual DT-450 přináší velmi solidní protihodnotu za investované peníze - získáte pocit, že máte "kus gramofonu". Když vám navíc v rozpočtu zbude něco peněz na lepší přenosku, tak dostanete díky vibrace dobře absorbujícímu šasi opravdu dobrý základní Hi-Fi gramofon

1 Daniel Březina