18 tipů na sluchátka pod stromeček [Vánoce 2012]

19. listopadu 2012
TWEET SDÍLET
18 tipů na sluchátka pod stromeček [Vánoce 2012]
Sluchátka jsou jedním z dárků, který potěší nejen pod stromečkem, ale určitě budou dělat radost i nadále v průběhu celého roku. A na rozdíl od ponožek je nemusíte prát.

Domácí bezdrátová sluchátka: Philips SHC8535

Cena orientační: 1 690 Kč

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Velká uzavřená domácí sluchátka Philips SHC8535 mají přijatelnou cenu a nebudou vás omezovat kabelem. Vysílač slouží zároveň jako nabíjecí stanice a stojan, do kterého sluchátka odložíte, když je neposloucháte. Velké náušníky velmi dobře izolují okolní hluk, nastavení hlasitosti najdete přímo na sluchátkách. Přestože jde o analogovou technologii, výrobci se skutečně podařilo minimalizovat šum a nežádoucí ruchy, dosah je přitom až 80 m. Vhodná sluchátka pro pohodový večerní poslech televizoru, sledování filmu či méně náročný poslech hudby.Více na: http://avmania.e15.cz/11-tipu-na-sluchatka-pod-stromecek-vanoce-2011/ch-2982#utm_medium=selfpromo&utm_source=avmania&utm_campaign=copylink


Levná sluchátka pro iPhone: SoundMAGIC MP21

Cena orientační: 690 Kč

Klepněte pro větší obrázek 

Levné, a přitom z větší části kovové špunty SoundMAGIC MP21 nabídnou také mikrofon a ovládání hlasitosti pro iPhone. Zajímavostí je, že výrobce dodává redukci na dva 3,5mm jack konektory, sluchátka lze tak využít u notebooku nebo počítače jako klasický headset. Měnič o průměru 9mm slibují dostatek basů, a dobrý zvuk, o pohodlí se má postarat celkem 7 párů dodávaných nástavců, ze kterých si určitě vyberete ten nejpohodlnější.


Sluchátka stylová pro mobily: Marshall MINOR

Cena orientační: 1490 Kč

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Kvalitní zvuk, ale také nádherný retrostyl nabízí pecky Marshall MINOR. Opět nabídnou ovládání hlasitost i mikrofon pro iPhone, kabel má také textilní oplet. Pro přizpůsobení rozměrům ucha pak slouží dodávané 4 páry opěrek různých velikostí, pro připojení jiných přístrojů pak slouží krátká kabelová redukce. Značka Marshall je samozřejmě i zárukou dobrého zvuku a mohutných basů.


Kvalitní sluchátka pro mobily: Klipsch Image One

Cena orientační: 3 290 Kč

Klepněte pro větší obrázek 

Jestli si na ulici chcete ze svého iPhonu užívat kvalitní zvuk, neplaťte drahé peníze za styl a špatný zvuk, ale raději zkuste výborná sluchátka Klipsch Image One. Jde o malý, uzavřený model s mikrofonem a ovládáním hlasitosti pro iPhone, přes kompaktní provedení sluchátka poskytují mohutné basy a čistý, přesný zvuk. Kombinace černého, kvalitního materiálu a chromu zase přidává dojem luxusu.

Témata článku: Sluchátka, Průvodce nákupem, Vánoce, SoundMAGIC

Určitě si přečtěte

EISA: nejlepší televizory a projektory pro rok 2019/2020

EISA: nejlepší televizory a projektory pro rok 2019/2020

Jako každý rok i letos vybrala asociace EISA nejlepší televizory, Ultra HD Blu-ray přehrávač, nejlepší projektory či nejlepší foto/videokameru. Podívejte se, co EISA považuje za to nejlepší v těchto kategoriích.

23 Jaromír Puk

Marantz Melody X: nejlepší bezdrátový Hi-Fi mikrosystém roku 2019/2020 [test]

Marantz Melody X: nejlepší bezdrátový Hi-Fi mikrosystém roku 2019/2020 [test]

Asociace EISA letos v kategorii kompaktní audiosystém titulem ocenil "nejlepší" populární mikrosystém Marantz Melody X. Možná to není zařízení pro náročného audiofila, ale při běžném poslechu vám radost z hudby určitě neodepře.

21 Daniel Březina

15 filmů roku 2018, které musíte vidět: sci-fi, akční, horory a thrillery

15 filmů roku 2018, které musíte vidět: sci-fi, akční, horory a thrillery

Ready Player One: Hra začíná, Upgrade, Black Panther, Avengers: Infinity War, Mission: Impossible - Fallout, Tiché místo, Tísňové volání, Jack staví dům. První výběr toho nejlepšího, co se letos objevilo v kinech a na DVD a Blu-ray nosičích.

12 Marek Čech

Vybrali jsme 14 nejlepších bezdrátových reproduktorů

Vybrali jsme 14 nejlepších bezdrátových reproduktorů

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších bezdrátových reproduktorů. Od malých do kapsy až po větší do domácnosti, které nabízejí výborný poměr cena/výkon.

33 Jaromír Puk

15 nejlepších komedií roku 2018

15 nejlepších komedií roku 2018

Ztratili jsme Stalina, BlacKkKlansman, Psí ostrov, Tři billboardy kousek za Ebbingem, Čtverec, Úžasňákovi 2, Oni a Silvio, Já, Simon, Pěkně blbě. Třetí letošní výběr se nese v uvolněném duchu silvestrovské zábavy.

13 Marek Čech

Vybrali jsme 20 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Vybrali jsme 20 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Bezdrátová sluchátka už dokážou nabídnout kvalitní zvuk, dlouhou výdrž. Vybrat si můžete z dostupných modelů kolem tisíce korun, ti náročnější si rádi připlatí nejen za kvalitnější zvuk, ale i za aktivní potlačení okolního hluku.

39 Jaromír Puk