7 seriálových novinek, které se podle nás zcela jistě vrátí

2. prosince 2015
TWEET SDÍLET
Pokračování se každoročně dočká jen malé procento novinek, proto tu pro vás máme naše tipy na seriály, o kterých uslyšíme i v příští seriálové sezóně.

Znáte to. Každý rok na nás americké stanice vychrlí desítky novinek. Vyberete si seriál, strašně vás baví a najednou přijde konec. V horším případě je seriál stažen z vysílání ještě před odvysíláním poslední epizody s tím, že zbylé epizody se budou vysílat později. Vy pak na seriál zapomenete a konce se nedočkáte.

Proto jsme se rozhodli připravit si pro vás přehled novinek, které s vysokou pravděpodobností přežijí, a vy se příští rok dočkáte další řady.


Quantico

Nejsledovanější novinka ABC a velké pětky vůbec. Quantico táhne řadu diváků a to hned od premiéry. Mezi DVR diváky patří k absolutně nejoblíbenějším seriálům. Tenhle seriál má prostě druhou řadu už teď jasnou. Sice tvůrci slibují odhalení zrádce již brzy, ale určitě budou schopní přijít se zajímavou zápletkou i pro druhou řadu.

O čem to je?

Seriál sází na dost zajímavou a aktuální tématiku. Na úvod je divákům prozrazeno, že jeden z mladých rekrutů FBI spáchal největší teroristický útok všech dob. Následně pak sledujeme výcvik skupinky rekrutů a seriál nás nutí hádat, kdo z této skupiny by byl schopen onoho útoku. Kdo tedy zradil?

 

 • Šance na obnovení: 90 %
 • Počet epizod první řady: 22

Blindspot

Nejsledovanější novinka NBC se sice musí vypořádat s klesající sledovaností, ale běží před The Voice. Takže je druhá řada je jasná. Vlastně seriál ji už získal. Po The Voice prostě získá druhou řadu naprosto všechno. Blindspot je tedy sázkou na jistotu, co se druhé řady týče.

O čem to je?

Děj seriálu se točí okolo Jane. Ta je nalezena nahá na Time Square. Celé její tělo pokrývá tetování. FBI přichází na to, že každý obrazec jejího tetování představuje zločin, který je třeba vyřešit, a každým vyřešením případu se dostávají blíže k tomu, kdo je Jane zač a co má celá ta záhada okolo ní znamenat.

 • Šance na obnovení: Již obnoven
 • Počet epizod první řady: 22

Rosewood

Rosewood jsme na Edně od počátku moc nevěřili a vlastně jsme vám ho ani moc nedoporučovali. Dějově je to vlastně celkem tuctový seriál. Stanice FOX ho zařadila před svůj největší hit – seriál Empire. A jak se zdá, nese to ovoce! Rosewood sklízí výborný rating. Pokud tedy hledáte nové komediální drama, tak Rosewood je pro vás jasnou volbou.

O čem to je?

Seriál sleduje osudy nadějného patologa, který chtě nechtě musí spojit své síly s půvabnou policistkou, se kterou společně řeší zapeklité případy v Miami.

 • Šance na obnovení: 90 %
 • Počet epizod první řady: 22

Life in Pieces

Nový americký sitcom běžící na CBS má také velmi slibně nakročeno ke druhé řadě. Stanice CBS jej totiž velmi chytře zařadila do páru s hitem stanice The Big Bang Theory. Life in Pieces sbírá i řadu DVR diváků, takže pokud byste rádi zkusili nějaký nový sitcom, který vám nějaký ten pátek vydrží, zkuste určitě Life in Pieces.

O čem to je?

Life in Pieces je také velmi originální svým podáním. Seriál zachycuje události rodiny Shortů. Vždycky nám stejnou událost převypráví čtyři členové a každý svýma očima. Můžeme tak sledovat zajímavé a vtipné spojitosti.

 • Šance na obnovení: 90 %
 • Počet epizod první řady: 22

Dr. Ken

Další překvapením letošní sezóny je úspěch sitcomu stanice ABC. Dr. Ken běží v pátek a na tento den dosahuje výborných výsledků. Je tedy velmi pravděpodobné, že i tenhle sitcom nás bude bavit v dalším roce.

O čem to je?

Seriál Dr. Ken sleduje každodenní život výborného lékaře, který se snaží skloubit svůj profesní život s rodinným životem, zvláště když vaší ženou je terapeutka.

 • Šance na obnovení: 90 %
 • Počet epizod první řady: 22

Ash vs Evil Dead

Podíváme se také na novinky kabelových stanic. Stanice STARZ je známá tím, že objednává druhé řady ještě před začátkem řad prvních. Stejně tomu tak bylo i u seriálu //Ash vs. Evil Dead//. Seriál se sice nepyšní extra velkou sledovaností, ale stanice projektu věří a druhou řadu má již jistou.

O čem to je?

Ulítlý fantasy horor, tak by šlo ve zkratce popsat Ash vs. Evil Dead. Ash má výbornou napínavou atmosféru, která je podpořena řadou lekaček. Pokud máte tedy rádi napětí a fantasy a k tomu vám nevadí trocha krve navíc, rozhodně se podívejte na Ash vs. Evil Dead. Zábava zaručena.

 • Šance na obnovení: Již obnoveno
 • Počet epizod první řady: 10

Into the Badlands

I stanice AMC přišla letos se zajímavou novinkou, kterou zařadila po The Walking Dead a nese to ovoce. Zombíci jsou nejsledovanějším seriálem kabelových stanic, takže není divu, že Into the Badlands dosahuje výborných výsledků. Druhá řada je tak jednoznačně na dosah.

O čem to je?

Into the Badlands nás zavede do světa, kde vládne sedm baronů, kteří vládnou světu. Lidé se k nim dobrovolně přidali, aby získali jejich ochranu. Z ochrany se však stalo nevolnictví. Celý svět je postavený na prolívání krve, kde nikdo není nevinný. Holdujete-li kung-fu a šermířským soubojům, seriál Into the Badlands je přímo pro vás.

 • Šance na obnovení: 90 %
 • Počet epizod první řady: 6

A samozřejmě tu máme Jessicu Jones od Netflixu. Tento kousek má druhou řadu také téměř jistou, ale nemusí běžet v příští seriálové sezóně. Jakou z novinek letos sledujete vy? U které novinky byste uvítali její návrat i v příštím roce?

Témata článku: Seriály