Adidas sportovcům nabídne troje odolná True Wireless sluchátka

27. října 2021
TWEET SDÍLET

Známý Adidas nesmí zůstat stranou a do své nabídky přidal dvoje nová True Wireless sluchátka. První nesou označení Z.N.E. 01 ANC a jak je z názvu zjevné, tak mají i aktivní potlačení okolního hluku. Vzhledem k sportovnímu určení ale nesmí chybět ani režim s příposlechem okolních ruchů pro běh a další venkovní aktivity.

Klepněte pro větší obrázek 
Adidas  Z.N.E. 01 ANC

Sluchátka Z.N.E. 01 ANC mají samozřejmě firemní design, přičemž nesmí chybět slavné tři pruhy a logo Adidas. Na rozdíl od většiny odolnějších True Wireless sluchátek s IPX 4, tak Adidas plní standard IPX 5, takže se nemusíte o sluchátka bát, když vás venku chytne silný déšť. Výdrž sluchátek na jedno nabití je 4,5 hodiny, celkově i s pouzdrem činí 20 hodin. Pro připojení slouží Bluetooth 5.2, prodávají se ve dvou barvách.

Klepněte pro větší obrázek 
Adidas Z.N.E. 01

Sluchátka Z.N.E. 01 ANC mají oficiální cenu 189 Euro, pokud potlačení hluku nechcete, tak pro vás bude otevřenější verze Z.N.E. 01. Ta ANC nemá a stojí jen 99 Euro.

Klepněte pro větší obrázek
Adidas TWD-02 Sport In-Ear

Další True Wireless novinkou je pak model TWD-02 Sport In-Ear. Ergonomií se od dvojice Z.N.E. liší a má i stabilizační opěrku do ucha. Má i věší výdrž 6 hodin a 25 hodin s pouzdrem. I tahle sluchátka plní IPX5, pouzdro pak plní IPX4. Přestože sluchátka nemají ANC, tak cena je nemalých 169 Euro.   

Zdroj: Adidas

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Novinky, True Wireless, Adidas, Sluchátka na Heureka.cz