Akční seriál Echo 3 s Lukem Evansem a Michielem Huismanem vypadá slibně. Tady je trailer

Akční seriál Echo 3 s Lukem Evansem a Michielem Huismanem vypadá slibně. Tady je trailer

Apple TV nachystal desetidílný akční seriál s názvem Echo 3. O scénář seriálu se postaral držitel Oscara Marka Boala (Smrt čeká všude, 30 minut po půlnoci). Echo 3 vychází ze seriálu Kvůli ní hrdinové létají a má být inspirován stejnojmenným románem Amira Gutfreunda. Režisér Pablo Trapero ( se postaral nejen o čtyři epizody včetně pilotního dílu, ale působí i jako výkonný producent.

Děj se odehrává v Jižní Americe, když se mladá vědkyně Amber ztratí na kolumbijsko-venezuelské hranici, její bratr Bambi a manžel Prince se ji snaží najít. Oba muži mají bohaté vojenské zkušenosti a komplikovanou minulost. Události se přitom odehrávají na pozadí guerillové války.

Hlavní role dvou členů elitního komanda americké armády si zahráli Luke Evans (zahrál si například  ve filmech Rychle a zběsile 6, 7 a 8, Válka Bohů, Nikdo nepřežije) a Michiel Huisman (seriál Hra o trůny). 

Seriál Echo 3 má premiéru ve středu 23. listopadu 2022 na Apple TV+, k dispozici budou první tři díly, další budou s týdenním odstupem. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud