Aktivní herní reprobedny Niceboy Oryx Vox slibují za málo peněz hodně muziky

22. března 2022
TWEET SDÍLET

Niceboy je u nás znám především svými bezdrátovými sluchátky a přenosnými Bluetooth reproduktory, nyní se firma rozhodla nabídku i rozšířit o klasické aktivní repro k PC. Novinky jsou rovnou dvě, patří do řady herního příslušenství ORYX a nesou název VOX 2.0 a VOX 2.1 Maxx Bass.

Klepněte pro větší obrázek
Niceboy ORYX VOX 2.0

Jak je z názvu zjevné, tak Niceboy ORYX VOX 2.0 jsou tradiční malé regálové repro bez subwooferu. Osazené jsou širokopásmovými měniči o průměru 2,5" a výrobce slibuje frekvenční rozsah 40 až 20 000 Hz (bez šířky tolerančního pásma). Udávaný výkon je 12 W. Jde o herní repro, takže v dnešní době nesmí chybět dynamické RGB podsvícení.

Niceboy ORYX VOX 2.0 Niceboy ORYX VOX 2.0
nabízí 32 obchodů za ceny od 368 Kč
Srovnat ceny na Živě

Hlasitost se ovládá přímo na těle reproduktorů voličem na jejich přední stěněpro připojení ke zdroji zvuku slouží audiokabel s jackem 3,5 milimetru. Napájené jsou přes USB konektor. 

Klepněte pro větší obrázek
Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass

Druhou novinkou je sestava Niceboy ORYX VOX 2.1 Maxx Bass s udávaným výkonem 25 W. Jak je z názvuk patrné, z tak zde je dvojice reprobeden s měniči 2,5" doplněna samostatný subwoofer: Ten je osazen basovým 4" měničem, o posílení basů se stará bassreflex na čelní straně. Tato sestava má mít dle výrobce těžko uvěřitelný frekvenční rozsah 20 a 20 000 Hz. 

Celkovou hlasitost nebo úroveň basů regulujete snadno skrze ovládací prvky přímo na boční straně subwooferu. Připojení k PC (nebo jinému zdroji zvuku) opět zajišťuje tradiční Jack 3,5mm.

Aktivní herní reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 budou určitě bodovat svojí nízkou cenou, ta oficiálně činí 599 Kč, sestava se subwooferem ORYX VOX 2.1 Maxx Bass pak má stát 999 Kč.

Zdroj: www.niceboy.cz

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Reproduktory, Novinky, Niceboy, Reprosoustavy a reproduktory na Heureka.cz