Aktivní reprosoustavy AQ M26 nabídnou optický vstup, Bluetooth i USB pro připojení PC

31. října 2022
TWEET SDÍLET

Do řady malých aktivních reproduktorů přidal nedávno tradiční český výrobce model AQ M26. Ten navazuje na limitovaný model AQ M26 BT z roku 2020 a je určen pro menší poslechové prostory, pracovny a začínající fanoušky věrného poslechu. 

Klepněte pro větší obrázek

Od předchůdce se  AQ M26 odlišuje nejen elegantním čelem z matně lakované MDF, ale také inovovaným digitálním zesilovačem a rozšířenou konektivitou. Nový 1“ výškový měnič s výrazným pólovým nástavcem (optimalizuje směrovost reprosoustav) má zaručit vylepšenou prezentaci prostoru. 

Klepněte pro větší obrázek

Sendvičové čelo reprosoustavy soustružené z MDF má dle AQ přínos v oblasti basů a středních frekvencí, které má na starost 5“ měnič s polypropylenovou membránou. Konstrukce čelního panelu i využitá MDF s matným lakováním má zaručit reprosoustavám ve srovnání s dostupnějšími řadami AQ vyšší tuhost a tím pádem také přesnější projev s výraznějším basem. Sladění jednotlivých pásem má zajistit výhybka ručně pájená technologií součástka na součástku. 


Nejoblíbenější reprosoustavy AQ

Acoustique Quality Tango 95 Acoustique Quality Tango 95
nabízí 18 obchodů za ceny od 5 939 Kč
Porovnat ceny
Acoustique Quality M 25 Acoustique Quality M 25
nabízí 15 obchodů za ceny od 6 990 Kč
Porovnat ceny
Acoustique Quality Tango 83 Acoustique Quality Tango 83
nabízí 7 obchodů za ceny od 2 990 Kč
Porovnat ceny
Acoustique Quality Labrador 39 Acoustique Quality Labrador 39
nabízí 8 obchodů za ceny od 19 990 Kč
Porovnat ceny
Acoustique Quality Wega 52 MK III Acoustique Quality Wega 52 MK III
nabízí 13 obchodů za ceny od 7 490 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené reprosoustavy AQ


Nabídka vstupů umožňuje bezproblémově připojit jakýkoliv zdroji signálu bez nutnosti řešit externí převodník či zesilovač. Pro bezdrátové připojení slouží Bluetooth 5.0 s podporou kodeků SBC, AAC a aptX Low Latency. Notebook, PC, ale i smartphone se dá připojit přímo přes USB vstup. Další možností je optický digitální vstup SPDIF, kterým umožní jednoduché propojení s televizorem. A samozřejmostí je analogový stereo vstup, konektory RCA. 

Reprosoustavy AQ M26 mají oficiální cenu 9 999 Kč.

Zdroj: www.aq.cz

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Reproduktory, Bluetooth, aptX, AQ, Reprosoustavy a reproduktory na Heureka.cz