8
Fotogalerie

Amazon předčasně ukázal nová sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3. Budou levnější než předchůdce

Minulý měsíc Sennheiser lákal na duben, lépe řečeno na představení nových zcela bezdrátových sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless 3. Ač nejsou oficiálně ještě venku, tak na anglickém Amazonu se už novinka objevila. A vypadá to, že se máme na co těšit.

Nová prémiová sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3 zjevně mají jiný design, než přechozí dvě generace. Prémiové pouzdro i materiály zůstávají, rozměry jsou však zjevně menší. Zajímavé ale je, že Amazon uvedl cenu 219,99 liber, což by znamenalo startovací cenu na rozumných 6 500 Kč – pro připomenutí, stávající Momentum TW 2 startovaly na ceně přes 8 000 Kč, aktuální cena je dle obchodu 5 346 Kč.

81GGSTFHkdL._AC_SL1500_.jpg

Co se vlastností týče, tak výdrž bude 7 hodin a 28 hodin s pouzdrem („dvojky“ mají 21 hodin), kromě USB-C bude k dispozici také bezdrátové nabíjení Qi. Proti většině konkurence nabídnou Sennheisery také nejnovější Bluetooth kodek od Qualcomm, tedy aptX Adaptive. Ten v podstatě kombinuje starší kodeky aptX HD a aptX LL. 

Určitě se dočkáme vylepšeného aktivního potlačení hluku, zde má být adaptivní. O0 zvuk se mají starat firemní měniče TrueResponse, přičemž aplikace má nabídnout osobní přizpůsobení zvuku za pomoci poslechového testu.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 budou ve třech barvách - bílé, šedé a černé. Dá se předpokládat že oficiálního uvedení se dočkáme v příštích dnech. 

Zdroj: WhatHIFI

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud