Anker Soundcore nabízí hybridní True Wireless sluchátka s ANC za zajímavou cenu

12. října 2021
TWEET SDÍLET

Značka Anker Soundcore má překvapivě dobré Bluetooth reproduktory, ostatně letos jsme testovali Anker Soundcore Flare 2. Tento měsíc jsme testovali jejich sluchátka Anker Soundcore Life Dot 2 NC  a také se nám líbila.

Nyní tato značka přidala do své nabídky nová hybridní True Wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku, Liberty 3 Pro. Sluchátka jsou osazena dvojící měničů - o basy se stará 10,6 mm dynamický měnič, o výšky pak měnič tlakový. Určitě potěší, že sluchátka podporují nejkvalitnější kodek LDAC, a také AAC a SBC, ale také Multipoint.

Klepněte pro větší obrázek

Firemní potlačení hluku HearID má automaticky upravovat úroveň potlačení v závislosti na hluku okolí a tlaku zvuku, a to tak, aby to bylo pro uživatele co nejkomfortnější. Sluchátka mají zabudovaných 6 mikrofonů. Co se zvuku týče, ten může být upraven taky pomocí poslechového testu, přičemž se vytvoří osobní zvukový profil, k dispozici je také 3D surround zvuk. 

Konstrukce je odolná proti vodě (plní IPX4), výdrž baterie je 6 hodin s ANC a 8 hodin bez. Pouzdro pak přidává dalších 24 hodin/32 hodin. Nabíjení je přes USB-C či bezdrátové.   

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka Anker Soundcore Liberty 3 Pro se chlubí také tím, že je doporučuje 20 držitelů hudební ceny Grammy. Novinka se vyrábí ve čtyřech barevných variantách a momentálně se dá objednat na firemním webu za 139 Euro, přičemž běžná cena je 159 Euro.  

Témata článku: Hi-Fi, Bezdrátová sluchátka, ANC, Bluetooth, LDAC, True Wireless, Soundcore, Hi-Fi systémy na Heureka.cz