Aplikace Sonos slibuje menší a levnější subwoofer Sub Mini

Aplikace Sonos slibuje menší a levnější subwoofer Sub Mini

Docela vtipný únik informací se povedl společnosti Sonos. Všechny firmy si informace o novinkách hlídají, nicméně na Redditu si všimli, že aplikace Sonos v nápovědě informuje o možnosti bezdrátově připojit druhý subwoofer. A kromě podávaných subwooferů Sonos zmiňuje i Sub Mini – menší oválný subwoofer. Ten se však zatím vůbec neprodává´, ale uvedení dává samozřejmě smysl. 

9-F06-C9-E8-5847-4-B37-9-A09-84948-AA73-B31.png

Aktuálně prodávaný Sonos Sub (náš test) je výborný. S mohutným, rychlým zvukem, s praktickou nízkou hloubkou, nicméně i s cenovkou na úrovni 21 000 Kč. Což je pro běžného smrtelníka částka, za kterou si zkrátka svůj Sonos Beam nevylepší. A protože Sonos má uzavřený systém, tak jiné řešení zatím není.

Nicméně i Bose, který má výborné a také velmi drahé subwoofery,  v roce 2019 začal prodávat svůj levnější a menší Bose Bass module 500, který má cenu necelých 13 000 Kč. Dá se tedy předpokládat, že s podobnou nabídkou přijde také Sonos, neboť  se mu podařilo zabodovat výborným a relativně dostupným soundbarem Beam. Dá se ale čekat, že i majitelé ARCu si rádi pořídí samostatný subwoofer, když bude stát méně, než téměř stejnou částku, kterou zaplatili za svůj soundbar. 

Zdroj: theverge.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud