Aplikace Sony Headphones Connect se dočkala nové verze a vylepšení adaptivní funkce

9. května 2020
TWEET SDÍLET

U bezdrátových sluchátek teprve aplikace ve smartphonu zpřístupní všechny funkce, kterými jsou bezdrátová sluchátka vybavena. Zejména pokud máte sluchátka s aktivním potlačením hluku.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
 

Sony konečně má novu verzi aplikace Headphones Connect, která občas sklízela kritiku uživatelů. Ta má přepracované grafické rozhraní a nové ovládání adaptivního potlačení hluku "Ambient Sound Control". To nyní automaticky rozezná činnost i dle lokace, kde se pohybujete. Pokud ji tedy využíváte, tak je to další vylepšení a zpřesnění funkčnosti. 

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Nastavení také je nově rozděleno tří položek. Základní Status (tj. stav ) ukazuje především baterie sluchátek (a pouzdra u TW modelů). V sekci zvuk (Sound) je k dipozici režim zvuku, nastavení ekvalizéru, či analýza vašeho ucha pro 360 Reality Audio. V položce Systém se pak například upravuje ovládání, kdy můžete přiřadit funkce pravému nebo levému sluchátku, případně pokud vás dotekové ovládání irituje, tak ho můžete zcela zrušit a ovládat vše přes telefon.

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, True Wireless, Bluetooth, ANC, Sony

Určitě si přečtěte

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

28 Jaromír Puk, Marek Čech

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

41 Marek Čech, Vojtěch Malý

13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme nejlepší filmy s tematikou cest lidí do vesmíru. Takové, které nejlépe přiblíží zážitky astronautů a přitom vás dobře zabaví. Rovnou přidáme informaci, kde se na ně můžete legálně kouknout na internetu.

18 Ondřej Králík

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

Parazit, Tenkrát v Hollywoodu, Favoritka, Devadesátky, Rocketman, Zelená kniha, Žena na válečné stezce, Výjimeční, Deštivý den v New Yorku, Yesterday, Srážka s láskou, The Beach Bum. Třetí letošní výběr se nese v odlehčenějším duchu.

13 Marek Čech