Jiri
4. prosince 2019 • 9:24

Ale na rozdíl od první generace prý už zní přijatelně. Už se dají srovnávat s Galaxy Buds a potlačení hluku mají dokonce lepší.

lukas
29. října 2019 • 16:20

mam sluchatka s potlacenim hluku (qc35), jestli budou taky tak ucinna tak uz ted je mi tech ovecek lito, budou padat pod auta, tramvaje, autobusy jako lumíci. Mladi se uz ted malo rozhlizeji a s tim ze neuslysi auta ani troubeni to bude fatalni..

fff
29. října 2019 • 17:06

Režim propustnostiKromě aktivního potlačení hluku nabízí AirPody Pro oproti klasickým AirPodům také režim propustnosti. Díky němu si můžete nastavit, aby se určité zvuky z okolí dostávaly do vašich uší. To se může hodit například při procházení rušnou ulicí, kdy můžete slyšet projíždějící auta a ostatní dopravní prostředky. Apple dále u režimu propustnosti uvádí, že jej můžete využít i tehdy, když se budete s někým bavit, ale nebudete chtít vytáhnout sluchátka z uší. Jednoduše aktivujete režim propustnosti a bez problému druhou osobu uslyšíte.

Petr
1. listopadu 2019 • 9:57

...jo, to bude fajn pokecat si s někým komu celou dobu budou čouhat sluchátka z uší...

vena
1. listopadu 2019 • 13:13

Že jo, já tudle kecal s nějakým důchodcem a tomu taky něco čouhalo z ucha, tak jsem mu to vytrh a hodil do kanálu, ale pak už se se mnou nebavil a vlez pod auto.

x
4. listopadu 2019 • 11:57

hehe jo jako lumíci budou padat a nejaky režim propustnosti to nezmeni

vena
1. listopadu 2019 • 13:12

No tak vymřou, vždyť k čemu jsou, tudle mi jeden mlaďas se sluchadlama nepustil sednout, ale já mu ji takovou dal holí po čuni.

dolph1888
29. října 2019 • 12:31

Za danou cenu bych si asi pořídil jiná sluchátka než „špunty”, holt to tak mám nastaveno, naposloucháno.

Leo
29. října 2019 • 15:07

Tak schválně... jaké? Zde je pár mojich must have feature.
1) Nesmí mi nijak zasahovat do vlasů (potřebuji chodit na schůzky kde si nemohu dovolit nebýt řádně upraven.)
2) Nesmí nijak překážet (např. krátký kabel, bolení uší)
3) potřebuji je i do fitka, kde se potím skáču atd.
4) výdrž (nesmí být náchylné na rozbití potem)

Steinmetz
29. října 2019 • 15:44

Čistý 4%!!!😂

Tom
29. října 2019 • 16:53

Takže pokud to chápu dobře tak je ti jedno jak sluchátka hrají :) V tom případě stačí počkat cca. 3 měsíce a kdejaký noname China výrobce ti prodají vizuálně stejné sluchátka za 1/4 ceny Applu a možná budou i lépe hrát:)
No a kdo chce sluchátka které dobře hrají tak si pořídí Sennheiser Momentum True Wireless...

gonzo
30. října 2019 • 2:41

Jen si cucáš z prstu podmínky, aby ti tam vyšly Airpody. Nicméně pokud nenosíš nagelované číro z roku 2002, tak kvalitní náhlavní sluchátka nijak účes nezničí, případně jsou lepší variantou B&O E8, které vypadají alepsoň trochu reprezentativně. Taky si do práce nevezmeš bílé plastové hodnky, tak proč sluchátka (airpody)?2. Sony WH-1000XM3 jsou velice pohodlné a netlačí ani po několika hodinovém používání např. v letadle. Pochybuji, že nové Airpody, které si narvete do ucha se tomuto vůbec přiblíží.3. Na opravdové sportování jsou potřeba sluchátka s uchycením za uši, např. Beats Powerbeats Pro. Pokud chodíš na lekce, kde se 60 minut zvedají kolena a máchá rukama kolem těla, tak máš pravdu, že na to Airpody bohatě stačí.4. Zde nemá cenu ani odpovídat, jelikož sám Apple uvádí, že odolnost proti potu není trvalá a může se časem snížit. Navíc odolnost IPX4 mají téměř všechny modely v kategorii, dají se najít i s IPX6.Ale oceňuji, že jsi nenapsal jako jednu z podmínek kvalitu hudby. Vzhledem k poměru cena/kvalita hudby klasických Airpods, je tento požadavek tak absurdní, jako koupit si Dacii pro požitek z jízdy.

Pete
6. listopadu 2019 • 20:52

Myslím, že sluchátek mám naposlouchaných hodně. Co se týká TW, tak aktuálně používám 3 : (1) AirPods 2 - na poslech doma, v posteli, knížky, podcasty apod. Jsou extrémně pohodlná a zcela postačující na hudbu v pozadí a tuto potřebu. Ideální pro prostředí, kde nechci potlačit okolí např. kvůli bezpečí. 90% času. (2) Sennheiser True Wireless - na poslech hudby. Nemají aktivní NC ale izolují dobře. Jasně kvalitnější přednes, ale často stejně sáhnu po Airpodech, protože jsou komfortnější a lépe integrované. (3) AirPods Pro - mám je pár dní. Kvalita zvuku dost blízko Sennheiserům, pohodlnější, zásadně lepší výdrž na baterku, lépe drží v uších a zásadně lepší NC. Ve výsledku pravděpodobně prodám (2), protože jsem z té trojice nejméně užitečné. Když zahodíte svůj anti apple, možná zjistíte, že ty produkty dávají smysl. Nebo ne. Je ale škoda žít v krabičce předsudků. Vaše volba.

bb
29. října 2019 • 12:09

Do ted se majitele predchoziho modelu vytahovali, ze maji to nejmodernejsi a nejlepsi. No to uz ted neplati, smula. Chce to za exluzivitu zase neco malo priplatit, jinak budou outsideri.

Octopus
30. října 2019 • 18:52
mattbond
28. října 2019 • 21:55

To mi je prekvapenie, ... ale nie o tom som chcel. Co je prosim vas true wireless a ake su to potom tie vsetky ostatne wireless sluchatka?

Redakce Živě.cz
28. října 2019 • 22:08 • oficiální účet redakce

Označuje se tak kategorie bezdrátových sluchátek, kdy jsou obě sluchátka úplně samostatná – nespojuje je ani kabel, ani hlavový most.

Jaromír Puk
28. října 2019 • 22:28 • šéfredaktor AVmania.cz

Ještě poznámka k termínu True Wireless. V angličtině jsou dvě označení Wireless a True Wireless. První jsou "bezdrátová" s kabelem spojujícím obě strany - hlavovým mostem, kabelem v nákrčníku, nebo pouze kabelem, ale bez fyzického propojení se zdrojem zvuku (to bývá pouze volitelné, nikoliv nutné). Druhá jsou "skutečně bezdrátová", zcela bez jakéhokoliv kabelu. Zatímco první výraz překládáme, druhý nyní ponecháváme jako terminus technicus, protože se domníváme, že to jasněji definuje rozdíl. Dříve se pod články s přeloženým termínem True Wireless množily se dotazy, co to vlastně "skutečně bezdrátová" sluchátka jsou, s dotazem "to jako ta ostatní teda bezdrátová nejsou?".

mattbond
29. října 2019 • 20:40

dakujem za vysvetlenie

MiM
2. prosince 2019 • 0:47

A pak je jeste ultra-high-mega-wireless a to jsou od Apple a je k nim pribalena iBible.

Určitě si přečtěte

Články odjinud