Proč si předplatit Apple TV+? Třeba kvůli těmto filmům a seriálům

8. června 2022
TWEET SDÍLET
Apple TV+ se oproti jiným streamovacím službám liší vysokým podílem kvalitní vlastní tvorby. V tomto výběru nejlepších filmů a seriálů je vlastně pouze tento exkluzivní obsah, který jinde nenajdete.

Odloučení

Mark vede tým kancelářských pracovníků, jejichž paměť byla chirurgicky rozdělena mezi pracovní a osobní život. Když se mimo práci objeví záhadný kolega, začíná cesta za odhalením pravdy o jejich práci.

Možná máte Apple TV+ zdarma

Když si koupíte nový iPhone, iPad, Apple TV nebo Mac, od Applu dostanete tříměsíční přístup k filmům a seriálům na Apple TV+ zdarma. Přihlaste se svým účtem na tv.apple.com a zkontrolujte, jestli máte na akční nabídku nárok.

Výborné herecké obsazení, skvělý scénář a přitom komorní režie vytváří vynikající thriller, drama, místy až horor. Jsou zaměstnanci korporátu svobodní lidé, nebo pouze moderní otroci a laboratorní myši nějakého experimentu? 

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 87 %

  • Žánr: Drama
  • Původní název: Severance
  • Hrají: Adam Scott, Patricia Arquette, Christopher Walken, John Turturro, Britt Lower, Zach Cherry, Tramell Tillman
  • Původ a premiéra: USA, 2022

Kde si film můžete pustit: Apple TV Plus (titulky)

Proč si předplatit?

Nemusíte si předplácet všechny služby najednou. Vykoukejte jednu, pokračujte k další a až dojdete na konec, vraťte se zase na začátek. Pro tuto turistiku připravujeme výběry, co na jednotlivých službách stojí za to vidět:

Témata článku: Filmy on-line, Seriály, Apple TV+, Apple, Proč si předplatit?