AQ Show 2022: český výrobce reprosoustav AQ zve na prohlídku výroby i poslech. A začíná prodávat i značky JBL a Revel.

23. září 2022
TWEET SDÍLET

Americké legendy rozšiřují nabídku distribuce české společnosti AQ, Hi-Fi reprosoustavy JBL a Revel vstupují na český trh. Kromě reprosoustav Revel a JBL, které budou nyní dostupné včetně řady Classic oslavující ikonické modely 70. let, se mohou milovníci audia těšit také na reprosoustavy GoldenEar. 

Klepněte pro větší obrázek

Oficiální prezentace nových značek proběhne 7. 10. 2022 v rámci tradiční akce AQ Show 2022, která návštěvníkům umožní nejen poslech posledních novinek od JBL a Revel, ale také setkání se zástupci Harman Luxury Group. Samozřejmě nebude chybět kompletní portfolio ryze českých reprosoustav AQ včetně
luxusních AQ Passion i úspěšné nové řady AQ Canto.
 

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

V rámci AQ Show 2022 lze navštívit výrobu reprosoustav a vidět, jak se české reprosoustavy rodí. Zájemci se mohou hlásit v události na FB stránkách AQ.

Klepněte pro větší obrázek
JBL L100 CLASSIC 75th Special Edition

AQ přidává do portfolia reprosoustavy zahraničních značek JBL, Revel a GoldenEar. Rozšiřuje tak svou distribuci, které dosud dominovaly gramofony a reprosoustavy značky Pro-Ject. Nejlákavější novinkou pro fanoušky tradičního Hi-Fi budou pravděpodobně třípásmové reprosoustavy JBL L100 CLASSIC 75th Special Edition s teakovým dýhováním a ikonickou pěnovou síťkou Quadrex familiárně zvanou čokoláda.


Nejoblíbenější reprosoustavy AQ

Acoustique Quality Tango 95 Acoustique Quality Tango 95
nabízí 18 obchodů za ceny od 5 939 Kč
Porovnat ceny
Acoustique Quality WRS MM2 Acoustique Quality WRS MM2
nabízí 9 obchodů za ceny od 5 990 Kč
Porovnat ceny
Acoustique Quality Tango 83 Acoustique Quality Tango 83
nabízí 7 obchodů za ceny od 2 990 Kč
Porovnat ceny
Acoustique Quality M 25 Acoustique Quality M 25
nabízí 16 obchodů za ceny od 6 990 Kč
Porovnat ceny
Acoustique Quality Labrador 39 Acoustique Quality Labrador 39
nabízí 8 obchodů za ceny od 19 990 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené reprosoustavy AQ


Ti moderněji orientovaní ocení dostupnost aktivních monitorů JBL 4305 s podporou přímého streamingu s podporou MQA, BT a technologií Apple AirPlay 2 i Google Chromecast. Milovníky filmové a seriálové tvorby pak potěší nabídka reprosoustav z řady JBL STAGE, vhodných především jako základ solidního domácího kina. 

Nové reprosoustavy JBL a Revel se už prodávají, reprosoustavy GoldenEar budou dostupné v průběhu 4. čtvrtletí roku 2022.

Zdroj: AQ

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Reproduktory, JBL, AQ, Reprosoustavy a reproduktory na Heureka.cz