AQ spustilo šrotovné pro reprosoustavy, za jakékoliv staré repro dostanete 20% slevu

AQ spustilo šrotovné pro reprosoustavy, za jakékoliv staré repro dostanete 20% slevu

Společnost AQ, výrobce špičkových českých Hi-Fi reprosoustav a oficiální distributor světoznámých gramofonů Pro-Ject, spustila akci AQ Šrotovné.

Ta umožní zákazníkům zbavit se starých reprosoustav a nakoupit moderní reprosoustavy české výroby se zvýhodněním 20 %. Akce platí na jakékoliv reprosoustavy AQ či WRS. Pokud tedy máte doma například staré Geniusy, klidně je můžete vyměnit za AQ MM24, nebo aktivní WRS MM2. Šrotovné a sleva 20 % platí na veškeré reprobendy, které AQ vyrábí, tedy i řady Labrador či Wega.

AQ_Srotovne_square.jpg

Jak to funguje? Stačí odevzdat vysloužilý pár na jedné ze značkových prodejen AQ studio a rovnou si můžete odnést reprosoustavy nové. AQ pak slevu 20 % vyplatí formou cashback přímo na bankovní účet zákazníka. Pokud si chcete bedny koupit on-line, lze objednat jejich svoz na stránkách www.aq.cz/srotovne a slevu dostanete také. 

Akce AQ Šrotovné mohou zákazníci využít až do 31. 8. 2020 nejen v kamenných prodejnách AQ studio, ale i v internetových obchodech www.hifi-audio.cz, www.aq.cz a www.czc.cz.

Zdroj: tisková zpráva, www.aq.cz/srotovne

Určitě si přečtěte

Články odjinud