Archenemy: trailer na akční film o superhrdinovi, který ztratil své schopnosti

18. října 2020
TWEET SDÍLET

Jak jsem se již zmínit, tak uzavření kin a COVID nepřeje velkorozpočtovým filmům, které masivně velká studia odkládají na rok 2021, díky tomu je ale viditelnější nezávislejší produkce, která ale nabízí originálnější a odvážnější náměty. Přesně takovým zástupcem by mohl být film Archenemy.

Klepněte pro větší obrázek

Film Archenemy by měl být o muži jménem Max Fist. Ten o sobě prohlašuje, že je superhrdinou z jiné dimenze, které však "propadl" časem a prostorem na Zemi. Zde se však nenachází zdroj jeho supersíly a schopností. Nikdo mu samozřejmě nevěří a všichni ho mají za typického ožralu. Až jednoho dne se místní mladík jednoho dne jeho příběhu uvěří. Jak to dopadne?

Klepněte pro větší obrázek

Film představuje tradičního zástupce nízkorozpočtové scény, kdy se soustředí daleko více na vyprávění a na scénář, než na efekty. V hlavní roli se představí známý herec Joe Manganiello (Spiderman, Liga spravedlnosti, Rampage Ničitelé). Za scénářem a režií stojí Adam Egypt Mortimer, který se soustředí na horory a dobrodružné filmy. Film jde do kin v prosinci, tedy do těch v USA. Zda se oficiálně objeví i u nás, není známo. 

Témata článku: Filmy a seriály, Sci-fi, Trailer