13
Fotogalerie

Beyerdynamic Verio 200 jsou nová prémiová otevřená TWS sluchátka. Venku, při sportu i v kanceláři uslyšíte vše

Beyerdynamic přestavil svoji novinku,  prémiová otevřená True Wireless sluchátka Beyerdynamic Verio 200. Jde o malá sluchátka, která by měla majiteli poskytnout plnohodnotný hudební zážitek a přitom ho nikterak neodřízne od zvuků okolí. V posledních letech s otevřenou verzí TWS sluchátek přišli už tři výrobci, každý model (Sony LinkBuds, Huawei FreeClip, Bose Ultra Open Earbuds) ale využívá odlišné konstrukční řešení.

Sluchátka Beyerdynamic Verio 200 mají kombinovat otevřený zvukový zážitek s vynikajícím komfortem nošení, a to díky supraaurální konstrukci. Novinka má být vhodná pro použití na cestách, v domácí kanceláři nebo při cvičení. Pohodlí má zajistit nízká hmotnost 10,8 gramu na jedno sluchátko. Úchyty na ucho jsou z pružného silikonu a paměťového drátu, což má zaručit pohodlí a vysokou stabilitu při jakékoliv činnosti. 

Novinka je osazena 16,22 mm neodymovými měniči s grafénovou membránou. Výrobce slibuje excelentní podání basů, s kterými mají většinou otevřená TWS sluchátka potíže. Pro individuální doladění zvuku Beyerdynamic zároveň se sluchátky uvedl novou aplikace s konfigurovatelným pětipásmovým ekvalizérem. 

PIC_VERIO200_24-04_Case-open-bods-side-5K-sport-WHITE_v1.jpgPIC_VERIO200_24-04_explosion-5K-black-WHITE_v1.jpg

 

Kvalitní bezdrátový přenos má zajistit Bluetooth 5.3 s kodeky aptX Adaptive, AAC a SBC. Odolnost proti dešti, potu a prachu je samozřejmostí (IP54), o kvalitní přenos hlasu při hovorech se mají postarat dva mikrofony a technogie aptX cVc zajišťující potlačení okolního hluku. Výdrž na jedno nabití je 8 hodin, pouzdro přidává dalších 27 hodin, takže se dostanete na celkových 35 hodin poslechu. Pouzdro se dobíjí přes USB-C. 

Sluchátka Beyerdynamic Verio 200 se budou vyrábět ve třech barevných variantách, oficiální cena pro Evropu je 199 Euro, což by u nás znamenalo 4 990 Kč. 

Zdroj: europe.beyerdynamic.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud