10
Fotogalerie

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Max má velký zvuk, držadlo a umí i plavat. Prémiová je však i cena

Americký Bose začal v ČR prodávat svoji novinku, Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Max. Jde o většího a dospělejšího bratříčka menšího, ale šikovného reproduktoru Bose SoundLink Flex

S váhou 2,15 kg už jde o solidní reproduktor, ale rozměry zůstávají rozumné (26,5 x 12 x 10,5 cm). Může se pochlubit téměř absolutní odolností – je nárazuvzdorný, odolný proti vodě i prachu (plní IP67) a pokud vám spadne do vody, tak sám okamžitě vyplave. Kovový kryt měničů je pro větší odolnost potažený silikonem, stejně jako celé repro. Pořádné držadlo na horní straně se dá v případě potřeby vyměnit, volitelně lze mít také popruh z lana na rameno. 

SoundLink Max je osazen jedním výškovým a dvěma širokopásmovými měniči, takže hraje stereo. Basy pak posilují ještě dva pasivní zářiče, celkový výkon výrobce neuvádí. Díky firemním patentovaným technologiím slibuje Bose plný a nezkreslený zvuk při jakékoliv hlasitosti. Aplikace Bose umožňuje doladění dle vkusu za pomoci třípásmového ekvalizéru (basy, středy a výšky). 

Pajšl.JPG

Pro bezdrátové připojení zde je Bluetooth 5.3 s kodeky AAC, SBC a také aptX Adaptive. Podporováno je rychlé párování Google Fast Pair a Multi-point (dva zdroje hudby), potěší také funkce Spotify Tap. Výdrž na jedno nabití má být 20 hodin. Pro nabíjení slouží USB-C konektor, ten lze ale využít i pro dobití vašeho smartphonu. V případně potřeby lze využít i klasický analogový AUX vstup, konektor 3,5mm jack. 

Co za novinku Bose zaplatíte? Cena 9 990 Kč až 10 089 Kč (nebo 399,95 Euro) odpovídá prémiové značce i kvalitnímu zvuku, který tento výrobce zaručuje. Na výběr je černá a modrá verze. Bohužel právě poměrně vysoká cena ale řadí novinku už do cenové třídy, ve které najdete už přenosné reproduktory s Wi-Fi a možností přímého přehrávání ze sítě. 

Zdroj: Bose


Nejoblíbenější Bluetooth repro Bose

Bose Soundlink Flex
Bose Soundlink Flex
nabízí 21 obchodů za ceny od 3 290 Kč
Porovnat ceny
Bose SoundLink Revolve II
Bose SoundLink Revolve II
nabízí 19 obchodů za ceny od 4 390 Kč
Porovnat ceny
Bose SoundLink Max
Bose SoundLink Max
nabízí 16 obchodů za ceny od 9 990 Kč
Porovnat ceny
Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II
Bose SoundLink Mini Bluetooth Speaker II
nabízí 3 obchody za ceny od 4 450 Kč
Porovnat ceny
BOSE SoundLink Revolve+ II
BOSE SoundLink Revolve+ II
nabízí 12 obchodů za ceny od 6 290 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené Bluetooth repro Bose


Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud