Deadpool & Wolverine – první pořádný trailer na nejočekávanější film roku ukazuje vše

Deadpool & Wolverine – první pořádný trailer na nejočekávanější film roku ukazuje vše

Deadpool & Wolverine je asi pro mnohé nejočekávanějším filmem roku. A máme tu konečně první pořádný trailer, který ukazuje, na co se můžeme těšit. Je konečně vidět, jakou cestou se tvůrci vydali. Už se ví, že Deadpool se díky TVA (Time Variance Authority ze seriálu Loki) dostane do jiné reality, kde se potká s Wolverinem.

Protože původní Wolverine, kterého Hugh Jackman hrál ve filmu Logan: Wolverine, zemřel, tak dostaneme drsnější a cyničtější verzi této postavy. A aby se dostatečně „nový“ Wolverine odlišil, dostane komiksový žlutý oblek, který ve filmových X-Menech nikdy neoblékl.

Aktuálně si Marvel díky konceptu mnohovesmíru může dovolit vše, takže se v novém filmu může stát cokoliv a může se alespoň v malém cameu objevit také kdokoliv. A to vše jen díky tomu, že před pár lety koupil Disney filmové studio Twentieth Century Fox a producenti se rozhodli spojit svět MCU a X-Menů.

5a9320cc-c96a-4a49-9f0f-932243bcaa3e

Hlavní role si ve filmu Deadpool & Wolverine zahrají samozřejmě sedmačtyřicetiletý Ryan Reynolds a pětapadesátiletý Hugh Jackman. O režii se postaral Shawn Levy, který s těmito herci už točil (Projekt Adam, Free Guy: Hra na hrdinu, Ocelová pěst). Film má mít jak je u Deadpoola zvykem samozřejmě „krvavé“ Rkové hodnocení, tedy mládeži nepřístupné, což bude u Marvelu poprvé. 

Deadpool & Wolverine má premiéru v létě, přesněji 25. července 2024.

Určitě si přečtěte

Články odjinud