7
Fotogalerie

Herní sluchátka Beyerdynamic MMX 300 PRO mají nabídnout nejen výborný zvuk, ale také konfigurovatelný design

Beyerdynamic představil třetí generaci svých oblíbených uzavřených herních sluchátek – model MMX 300 PRO. Výrobce míří na náročné hráče. Základem je měnič STELLAR.45, který Beyerdynamic používá u svých studiových modelů, ten má zajistit maximální věrnost zvuku a přesnou reprodukci prostoru. 

Oproti předchozímu modelu byly dle výrobce důkladně vylepšeny basy a výšky, sluchátka mají být samozřejmě vhodná i pro poslech hudby. 

PIC_MMX300PRO_24-06_perspective-ground.jpg

Nový je také velmi kvalitní kondenzátorový mikrofon, který má zaručit maximální srozumitelnost hlasu. Přepracovaná je také ergonomie, zachovány byly osvědčené velurové náušníky, které dle výrobce nabízejí „bezkonkurenční pohodlí při dlouhých herních seancích“. Stejně jako jeho předchůdci je i nový herní headset vyroben v Německu z velmi kvalitních materiálů s dlouhou životností.

Udávaný frekvenční rozsah je 5 Hz až 40 000 Hz. Měniče STELLAR.45 se vyrábějí v Německu také, mají impedancí 48 ohmů, takže je lze bez problémů připojit k různým herním zařízením včetně PC, Playstation, Xbox a Nintendo Switch. Adaptér pro konzole je v příslušenství. 

Beyerdynamic navíc prostřednictvím online konfigurační platforma MANUFAKTUR umožňuje hráčům přizpůsobit si sluchátka MMX 300 PRO podle svých představ a vybrat si náušníky, ozdobné kroužky nebo obrázek. MANUFAKTUR také nabízí možnost nechat si vidlice sluchátek personalizovat laserovým gravírováním, což má být ideální pro hráče a streamery.

Sluchátka MMX 300 PRO mají pro EU oficiální cenu 299,00 EUR, dají se objednat na webu výrobce, za úpravu se samozřejmě připlácí.

Zdroj: www.beyerdynamic.de

Určitě si přečtěte

Články odjinud