6
Fotogalerie

Magnetoplanární měniče, LDAC kodek, ANC a příjemná cena – to jsou TWS sluchátka MoonDrop Golden Ages

Máte-li rádi něco neobvyklého, tak se vám bude líbit nová sluchátka MoonDrop Golden Ages. Už nápis na krabičce „zlaté časy: 1979“ odkazuje na úplně první Walkman od Sony a design to podtrhuje – „kazeta“ na pouzdru, oranžový plast uvnitř, retrovzhled sluchátek. MoonDrop ale nesází pouze na design a nostalgickou notu. 

Zcela bezdrátová (TWS) sluchátka totiž jsou osazena 13mm magnetoplanárními měniči, která slibují nízké zkreslení a přesnou odezvu. K tomu přidejte bezdrátové připojení přes Bluetooth 5.3 s výborného podporou kodeku LDAC a nového LC3, nechybí ale ani AAC a SBC kodek. A pro hráče je nachystaný herní Low Latency režim, který slibuje minimální zpoždění, 55 ms.

5.jpg

Aby to nebylo málo, tak je zde samozřejmě aktivní potlačení hluku (ANC), které slibuje útlum okolních zvuků až o 44 dB. ANC samozřejmě nabízí také možnost příposlechu okolí. Aplikace Moondrop LINK poslouží nejen k nastavení funkcí a dotekového ovládání, ale také pro doladění zvuku, například dle vkusu si můžete vybrat mezi třemi úrovněmi intenzity basů (Monitor, Reference, Warm). Co se výdrže týče, tak ta je 6 hodin + 18 hodin pouzdro

První zahraniční recenze vyzdvihují hlavně čistý zvuk, zejména u vokálů a nástrojů. Ale také o něco méně basů, což je také vidět na frekvenční charakteristice na webu výrobce. Zájemce o něco neobvyklého potěší velmi příjemná cena sluchátek MoonDrop Golden Ages, která je 79,99 Euro, případně v ČR se dají koupit za 2 290 Kč.

Zdroj: MoonDrop, Audigo.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud