Nejlepší bezdrátové špunty dosud nebyly levnější. Sony WF-1000XM5 stojí už jen 4990 Kč | Zdroj: Sony

Zdroj: Sony

Nejlepší bezdrátové špunty dosud nebyly levnější. Sony WF-1000XM5 stojí už jen 4990 Kč

Sluchátka Sony WF-1000XM5 u nás loni dostala maximální možnou známku 10/10. Japonci vylepšili už tak výborná předchozí sluchátka, takže nový design je komfortnější, zvuk zase o něco příjemnější a aktivní potlačení okolního hloku účinnější.

Při uvedení stála sedm tisíc a dodnes začíná minimálně na šesti tisících. Teď na ně jsou ještě lepší slevy. iWant a Smarty dnes prodávají stříbrnou variantu za 4990 Kč. Levněji tato sluchátka dosud nebyla, už se však objevila v podobné akci za 5025 Kč.

SONY WF-1000XM5
SONY WF-1000XM5
nabízí 20 obchodů za ceny od 5 970 Kč
Srovnat ceny

Jarda v recenzi chválí čistý a neutrální zvuk, který už není tak přebasovaný jako u předchůdců. Zlepšily se i mikrofony, na každém špuntu jsou tři, což pomáhá lepšímu ANC ale také při telefonování. Sluchátka jsou navíc menší a lehčí, přitom pořád vydrží hrát až osm hodin. Pouzdro dodá dalších 16 hodin a samo se pak nabíjí pomocí USB-C nebo bezdrátově.

Sony WF-1000XM5 se připojují přes Bluetooth 5.3 a mají i rychlé párování přes NFC. Nechybí funkce multipoint pro spárování se dvěma zařízeními najednou. Sluchátka podporují kodeky SBC, AAC a LDAC. Dotykové ovládání má ještě více možností než dřív. Perfektní je i mobilní aplikace pro nastavení. Jedna malá výtka se týká lesklého povrchu sluchátek, takže můžou mezi prsty trochu klouzat.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud