Outdoorová kamera GoPro Hero12 poprvé zlevnila pod devět tisíc | Zdroj: GoPro

Zdroj: GoPro

Outdoorová kamera GoPro Hero12 poprvé zlevnila pod devět tisíc

Na podzim uvedená akční kamera GoPro Hero12 se konečně začíná objevovat v zajímavých akcích. Donedávna se ve velkých obchodech prodávala za původní doporučenou cenu 11 490 Kč, ale tento týden téměř všude zlevnila na 8990 Kč. Alza, Datart nebo Megapixel navíc přihodí jako dárek čelenku a držák pro upevnění na helmu.

Nejlepší akci ale má Smarty.cz. Kameru můžete koupit za 8541 Kč, když v košíku zadáte slevový kód EXTRA5. A zmíněné příslušenství se dá přikout jen za jednu korunu.

GoPro HERO12 Black
GoPro HERO12 Black
nabízí 34 obchodů za ceny od 8 680 Kč
Srovnat ceny

Hero12 používá 27Mpx snímač s objektivem pokrývajícím 156° úhel. Umí točit 5,3K video s 60 fps, 4K se 120 fps nebo 2,7K s 240 fps, rozumí si také s HDR. Oproti předchozí generaci zlepšuje stabilizace obrazu, prodlužuje délku záznamu na dvojnásobek a umí se propojit s bezdrátovými sluchátky.

Zůstávají voděodolné tělo, displeje na obou stranách, pokročilé funkce pro foto i video a spousta možností, jak a kam kamerku přimontovat. Oproti dřívějším generacím ale překvapivě chybí integrované GPS.

Kdybyste chtěli ušetřit, zlevnil také předchozí model. GoPro Hero11 stojí všude 7990 Kč, ale na Smarty.cz můžete opět využít slevový kód EXTRA5, pak cena spadne na 7591 Kč. Jedenáctka nabídne téměř všechny funkce co nástupce, viz srovnání.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud