MiniLED TV zatím nebyly levnější. Tenhle Hisense vhodný na filmy i hry má 55", 144 Hz a stojí necelých 12 000 Kč | Zdroj: Hisense

Zdroj: Hisense

MiniLED TV zatím nebyly levnější. Tenhle Hisense vhodný na filmy i hry má 55", 144 Hz a stojí necelých 12 000 Kč

OLEDy v poslední době spíš zdražují, ale ceny MiniLED klesají hluboko pod dvacet tisíc. V Planeu nedávno prodávali Hisense 55U7KQ za 13 490 Kč, ale teď již můžete mít v Datartu za 11 992 Kč. Nebude to však bez práce a drobné investice.

Tento televizor je totiž součástí akce Dny Marianne a slevový kód mají k dispozici jen ti, kteří si koupí či předplatí stejnojmenný časopis, případně si za kódy zaplatí v příslušné mobilní aplikaci pro Android a iOS. V obou případech to stojí 110 Kč, což se ale vyplatí, když na televizoru ušetříte několik tisíc. A až 40% slevy získáte na další věci v Datartu.

Hisense má 55 palců (139 cm), rozlišení 3840 × 2160 px a používá panel typu VA s kvantovými tečkami a podsvícením s 240 zóna lokálního stmívání. Má dobré barvy i kontrast blížící se OLEDům. Pyšní se též vysokým jasem, který standardně září až 500 nity, v HDR dosahuje až 900 nitů. Podporuje přitom všechny důležité formáty Dolby Vision, HDR10+ i HLG.

Televizor podporuje zobrazovací frekvenci až 144 Hz, disponuje i herním režimem s kratší odezvou a variabilní frekvencí v rozsahu od 48 Hz. Funguje ale jen na dvou ze čtyř vstupů, protože dva jsou HDMI 2.1 a zbylé dva jen HDMI 2.0.

Hisense běží na Smart TV platformě Vidaa, pro kterou je nově dostupné i iVysílání. Jsou pro ni ke stažení také YouTube, Netflix, Disney+, Prime Video atd. Nechybí ani AirPlay 2 pro streamování z jablečných zařízení.

Hisense 55U7KQ
Hisense 55U7KQ
nabízí 17 obchodů za ceny od 14 989 Kč
Srovnat ceny

Samotný televizor nabízí všechny očekávané tunery (DVB-T2/S2/C), obsahuje 2.1 reproduktory i sluchátkový výstup, k internetu se připojí kabel i přes Wi-Fi 5 a má dvě USB pro lokální přehrávání filmů, pouštění hudby či prezentaci fotek.

Další tipy na zlevněné televizory můžete sledovat v našem diskuzním fóru.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud