Výborná 55" OLED TV za 20 tisíc. Tohle LG se hodí na filmy i hry | Zdroj: LG

Zdroj: LG

Výborná 55" OLED TV za 20 tisíc. Tohle LG se hodí na filmy i hry

Electro World má tento týden velkou slevovou akci na obrazovky a audio a jedním z nejvýhodnějších produktů je televizor LG OLED55B33LA, který vyjde na 19 992 Kč, když v košíku použijete slevový kód TVAUDIO20. Momentálně jde o nejlevnější nový OLED na trhu, v jiných obchodech stojí minimálně o tři tisíce víc. Cenově jsou mu blíž televizory s menší úhlopříčkou.

LG OLED55B33
LG OLED55B33
nabízí 10 obchodů za ceny od 23 300 Kč
Srovnat ceny

Loňský model s 55" panelem potěší hráče i ty, kteří chtějí koukat na filmy a seriály, ale nečekají špičkové HDR. Televizor totiž není příliš jasný. Podle recenze většího 65" sourozence na Rtings.com dokáže obrazovka trvale udržet na celé ploše jen 130 nitů a na maximálních 600 nitů se dostane jen ve špičkách pokrývajících 2 % obrazu.

Televizor nabízí frekvenci 100/120 Hz včetně VRR od 40 Hz dostupného na počítačích i konzolích. Samozřejmostí je rozlišení 3840 × 2160 px, podpora 10bitových barev, podání je pak dle recenzí velmi přesné.

LG disponuje všemi potřebnými televizními přijímači a díky webOS lze do něj stáhnout hromadu aplikací. K internetu se připojí přes Wi-Fi 5 nebo Ethernet. Má i Bluetooth pro připojení ovladače, reproduktorů či sluchátek. Na těle najdeme čtyři vstupy HDMI, z toho dva ve verzi 2.1. Zvuk se pak line z 20W stereo reproduktorů s podporou Dolby Atmos a virtuálního 5.1.2 prostoru.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud