7
Fotogalerie

Audio-Technica s dostupnými sluchátky ATH-CKS30TW+ míří na milovníky pořádných basů

Pokud patříte mezi posluchače, pro které jsou důležité hlavně pořádné basy, tak se vám budou líbit nová True Wireless sluchátka Audio-Technica ATH-CKS30TW+. Japonský výrobce slibuje superhluboké basy a „stimulující zvukový zážitek“. Zkrátka zvuk, který vás nakopne. 

O to se mají postarat 9 mm dynamické měniče a speciální akustická konstrukce. Výsledkem mají být „pevné a kontrolované nízké frekvence, detailní středy a jiskřivé výšky“, udávaný frekvenční rozsah je 5 Hz až 20 000 Hz. Firemní aplikace samozřejmě umožní další úpravu zvuku dle osobního vkusu. Potěší, že sluchátka mají také ANC, tedy aktivní potlačení hluku, pokud ale okolí slyšet chcete, tak nechybí ani režim příposlechu okolí. 

celek.JPG

Výdrž na jedno nabití se zapnutým ANC má být 6,5 hodiny na jedno nabití, s pouzdrem  pak 17,5 hodin.  Pokud ANC vypnete, tak se dostanete na 7,5 hodin a 20 hodin celkově, pouzdro se nabíjí přes USB-C. O připojení se stará Bluetooth 5.1 a kodeky AAC a SBC, potěší Multipoint, tedy současné připojení k dvojici zdrojů zvuku. A snížení zpoždění režim Low Latency, pro hraní her a sledování filmů je zde také. 

Z praktických funkcí stojí za zmínku odolnost proti vodě a potu dle IP55, či lokátor pro vyhledání sluchátek, kde jste je měli naposled. Ovládání je dotekové, přičemž se dá nastavit citlivost dotekového snímače. Podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant nechybí také. 

Nová sluchátka Audio-Technica ATH-CKS30TW+ se budou vyrábět ve čtyřech barvách, kromě běžné černé, béžové, či zelené si můžete mít neobvyklé transparentní provedení. Co určitě potěší, tak velmi zajímavá cena. Oficiální pro EU je 99 eur, takže očekáváme tradičních 2 490 Kč. 

Zdroj: Audio-Technica 

Určitě si přečtěte

Články odjinud