Nový Policajt v Beverly Hills má parádní trailer. Netflix se vytáhl

Nový Policajt v Beverly Hills má parádní trailer. Netflix se vytáhl

Od uvedení prvních tří filmů s názvem Policajt v Beverly Hills uplynula dlouhá doba. Hned první film (1984) byl obrovský hit, po celém svět utržil 316 miliónů dolarů (což tehdy byla ohromná částka). A i když se to zdá neuvěřitelné, tak pro mladičkého, tehdy 23 letého Eddie Murphyho, to byl už třetí úspěšný film za sebou (před tím natočil filmy 48 hodin a Záměna). 

V letech 1987 a 1994 následovala další dvě pokračování. Čtvrtý Policajt v Beverly Hills se měl natáčet už v devadesátých letech, ale střídali se různí možní režiséři, přepisovaly scénáře, zkrátka se na něm dlouhá léta pracovalo, ale výsledek nebyl žádný. Nakonec Paramount v roce 2019 prodal práva na franšízu společnosti Netflix a ledy se konečně hnuly. 

Eddie Murphy se ve svých 63 letech po dlouhých 30 letech konečně vrací do služby jako Axel Foley v novém traileru na film, který nese název Policajt v Beverly Hills: Axel F

Čtvrté pokračování oblíbené policejní komediální série režíruje jako svoji velkorozpočtovou prvotinu Mark Molloy. O vizuální stránku se ale postaral zkušený Dante Spinotti, který stál za kamerou u spousty slavných filmů, například Hudson Hawk, Poslední Mohykán, Nelítostný souboj, nebo L. A. - Přísně tajné.

beverly_hills_cop_axel_foley_ver2_xlg.jpg

Co se hereckého obsazení týče, tak kromě Eddie Murphyho se vrací skoro všichni členové detektivní jednotky (herci Judge Reinhold a John Ashton), která spojí své síly s několika čerstvými tvářemi. Hvězička Zola Taylour Paige si zahraje Foleyho dceru, novým parťákem není nikdo jiný, než Joseph Gordon-Levitt. Jejich úkolem bude odhalit zcela nové spiknutí.

Na Netflixu má Policajt v Beverly Hills: Axel F premiéru 3. července 2024.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud