13
Fotogalerie

Recenze reproduktorů Genesis Helium 800BT. Parádně vybavený bezdrátový aktivní 2.1 systém pro hráče

Plusy
Velmi dobrá výbava
RGB osvětlení propojitelné s PC
Dobrý, čistý zvukový projev
Solidní subwoofer a příkladně nastavitelné basy
Optický digitální vstup
Minusy
Funkčnost dálkového ovladače
Připojení repro přes USB (pro někoho)
Příliš stručný návod
7  /10

Když máte značku, která není moc známá a chcete prorazit dostupnými repro, tak máte na výběr několik variant. Častou bývá co nejnižší cena. A pak je možnost nabídnout nadstandardní funkce i výbavu, ale pak to samozřejmě už nestojí pár set korun. Tohle je případ aktivního 2.1 reprosystému Genesis Helium 800BT.

Za velmi přijatelnou částku jde o systém, kterému vůbec nic nechybí, ba ještě něco přidává. Díky tomu lze využít nejen pro ozvučení PC, ale také televizoru, nebo pro bezdrátové streamování hudby z telefonu.

Vyberte si svoji barvu

Po designové stránce systém nevybočuje z aktuálních trendů, černé provedení a kovové kryty měničů doplňuje RGB osvětlení. Zde je důležité říct, že barvičky si můžete nastavit ručně, nebo využít přiložený propojovací ARGB kabel a po propojení s PC si sladit barvy s počítačem.

2.jpg

Systém světel je kompatibilní s Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion a AuraSync. Jediná věc, na co si budete muset dát pozor, tak na vedení kabelu, abyste ho omylem neutrhli. 

Jak efektové bedny, tak subwoofer jsou vyrobené s 8mm dřevořísky. Samotný subwoofer je vlastně kostka, která má 25cm strany, a působí překvapivě solidně. Je osazený 13 cm basovým měničem, přičemž basreflexový otvor pro posílení basů vede doleva. Což lze jen pochválit, protože na rozdíl spousty jiných ho můžete dát zadní stranou téměř ke stěně. 

P4156296.jpg

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jak to hraje

Jaké jsou možnosti a varianty připojení 

Jak funguje dálkové ovládání 

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud