Armáda zlodějů: Netflix láká v první upoutávce na prequel k Armádě mrtvých Zacka Snydera

26. července 2021
TWEET SDÍLET

Přestože je Armáda mrtvých fakt mizerný film, tak předplatitelům Neflixu to vůbec nevadí. Nyní uveřejnil trailer na slibovaný prequel Armáda zlodějů (Army of Thieves) – ten se ale točil už koncem roku 2020, několik měsíců před premiérou Zackova filmu. Tudíž je vidět, že Netflix své diváky zná a předem ví, co bude mít úspěch. 

Armáda zlodějů ale nebude opět akční střílečka plná živých mrtvol, i když hororové prvky prý nemají chybět. Půjde v podstatě o akčně romantický film o zlodějích, který se odehrává šest let před událostmi v Armádě mrtvých. Hlavní postavou bude známý zloděj Ludwig Dieter. V té době ještě maloměstského bankovního úředníka Dietera přemluví tajemná žena, aby se připojit k partě nejhledanějších zločinců Interpolu a pokusit se vykrást údajně nedobytné sejfy po celé Evropě. 

Klepněte pro větší obrázek

V hlavní roli uvidíme opět herce Matthiase Schweighöfera, který zároveň film režíroval. Nemusíte se bát, o produkci se postaral Zack Snyder, navíc Schweighöfer není žádný nováček, neboť už pět filmů režíroval. O scénář se opět postaral Shay Hatten, který pracoval na trojce Johna Wicka. Hlavní ženskou postavu si zahraje Nathalie Emmanuel, známá především ze seriálu Hra o trůny a filmů Rychle a zběsile 7, 8 a 9. Vzhledem k tomu, že film se natáčel v Evropě, má se v něm mihnout i pár českých herců. 

Přesné datum premiéry Armády zlodějů není oznámeno, předpokládá se, že to bude na podzim 2021.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Trailer