Nejlepší filmy s Arnoldem Schwarzeneggerem: Od Conana a Terminátora až k Postradatelným

30. července 2023
TWEET SDÍLET
Arnold Schwarzenegger natočil téměř osmdesát filmů. Vybrali jsme z nich ty nejlepší. Vycházeli jsme z mnoha žebříčků, hodnocení a přidali i trochu vlastního vkusu. Víme, kde filmy najdete online.

25. Expendables: Postradatelní 3

Tým Expendables tentokrát čelí jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Arnold Schwarzenegger je v tomto filmu v roli žoldáka Trenche Mausera.

Arnold Schwarzenegger

*30. července 1947, Thal, Rakousko

Arnold Alois Schwarzenegger je rakousko-americký sportovec, herec a politik. Je jedním z nejúspěšnějších kulturistů historie. Jako herec hraje zejména postavy tvrdých mužů v akčních filmech, v nichž zúročuje svoji vypracovanou postavu. Ve filmovém průmyslu se dokázal prosadit i přes to, že neměl herecké vzdělání. V říjnu 2003 se stal guvernérem státu Kalifornie, tento úřad zastával do roku 2011.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 61 %

  • Žánr: Akční filmy
  • Původní název: The Expendables 3
  • Režie: Patrick Hughes
  • Hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Randy Couture
  • Původ a premiéra: USA, 2014
  • Délka: 127 minut

Kde si film můžete pustit: Voyo (dabing), Prima Plus (bez dabingu a titulků), Starmax (bez dabingu a titulků), Vodafone TV (dabing)

Speciál: Filmy, které musíte vidět

Vybíráme nejlepší filmy nebo seriály, které má smysl si pustit. Od thrillerů po romantiku, od válečných filmů přes sci-fi až třeba k nejlepším českým komediím. Nepřehlédněte ani Filmy na víkend, kde každý pátek doporučujeme zajímavé novinky na Netflixu, HBO a dalších streamovacích službách

Témata článku: Filmy, které musíte vidět, Filmy on-line