Asteroid City, hvězdně obsazené komediální sci-fi režiséra Wese Andersona, vypadá parádně. Tady je první trailer

Asteroid City, hvězdně obsazené komediální sci-fi režiséra Wese Andersona, vypadá parádně. Tady je první trailer

Jestli mají filmy Wese Andersona něco společného, je to nádherné vizuální pojetí, často podivný humor, ale také sentiment. Jeho filmy i přes velmi nízké rozpočty, za které natáčí, jsou hvězdně obsazené. A to se týká také nového filmu – Asteroid City.

O čem film bude? V roce 1955 se ve fiktivním americkém pouštním městečku sejdou studenti a jejich rodiče z celé země, aby si zasoutěžili ve vědeckých disciplínách, odpočinuli si a zažili romantiku na srazu mladých astronomů.

Romantický sci-fi komediální film Asteroid City napsal, režíroval a koprodukoval výše zmíněný Wes Anderson podle příběhu Andersona a Romana Coppoly.  Vizuálně film naprosto přesně bude citovat právě padesátá léta minulého století.

asteroid_city_xlg.jpg

Jako většina filmů Wese Andersona i tento bude hvězdně obsazený, zahrají si zde Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, ale také Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Adrien Brody, Liev Schreiber. Mezi hereckými hvězdami, kterých bude film plný, nechybí ani Margot Robbie, Jeff Goldblum a Willem Dafoe.

V kinech bude film Asteroid City mít  premiéru začátkem léta, přesněji 22.6.2023.

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud