7
Fotogalerie

Audeze Euclid: stylová magnetoplanární High-End In-Ear sluchátka budou stát přes 28 tisíc

Známý výrobce magnetoplanárních sluchátek Audeze uvedl svoji novinku, In-Ear sluchátka Audeze Euclid. Ano, jde o malý model přímo do uší s odnímatelným MMCX kabelem, takže sluchátka lze připojit buď kabelem (pro kvalitnější poslech), nebo během následujících měsíců Audeze nabídne také Bluetooth modul pro bezdrátové připojení (pro pohodný poslech). 

1.JPG

Samotná ručně vyráběná In-Ear sluchátka jsou osazena 18mm magnetoplanárním měničem a slibují frekvenční rozsah 10 Hz až 50 000 Hz. Udávaná impedance je 12 ohmů.

Po zvukové stránce výrobce slibuje "největší dynamický rozsah" ve své třídě, přičemž maximální hlasitost má být přes 120 dB. Audeze využívá přitom několik svých patentovaných technologií, tělo uzavřených sluchátek je hliníkové a karbonové, s matnou úpravou, každé sluchátko váží 7,5 gramu.

2.JPG

Aby sluchátka co nejlépe sedla, tak v balení jsou rovnou tři druhy silikonových a pěnových nástavců ve třech velikostech. Co se ceny týče, tak nikoho asi nepřekvapí cena těchto High-End In-Ear sluchátek, které se na firemním webu dají pořídit za 1 300 USD (zhruba 28 000 Kč). 

Zdroj: Audeze

Určitě si přečtěte

Články odjinud