10
Fotogalerie

Prémiový bezdrátový herní headset Audeze Maxwell s 90 mm magnetoplanárními měniči podporuje i bezztrátové Hi-Res Audio

Výrobce High-End magnetoplanárních sluchátek, firma Audeze, představila novinku – herní headset Audeze Maxwell. Nabídnou jak bezdrátový přenos zvuku s velmi malým zpožděním, tak s možností poslechu bezztrátového Hi-Res Audia přes kabel. 

10.jpg

Nová herní sluchátka Maxwell jsou osazena velkými 90mm magentoplanárni  měniči. Headset má uzavřenou konstrukci, udávaný frekvenční rozsah je od 10 Hz do 50 000 Hz. Náušníky samotné jsou ze syntetické kůže a paměťové pěny, v kombinaci má podle společnosti Audeze poskytnout „nejlepší pasivní izolaci hluku ve své třídě“. Hlavový most samotný je kovový a samozřejmě nastavitelný, celek váží zhruba 490 g.

14.jpg

Co se připojení týče, tak sluchátka pro bezdrátové připojení podporují Bluetooth 5.3 LE a podporují řadu kodeků, včetně LC3, LC3Plus, SBC, AAC a LDAC, přičemž součástí setu je i vlastní USB dongle,  který má zajistit ultra nízkou latenci. Dále Maxwell lze připojit také přes USB a podporují až 24bitový 96kHz bezztrátové Hi-Res audio, samozřejmě pouze při kabelovém připojení. A nesmí chybět ani klasický 3,5mm jack, pro analogové připojení. 

Pro přenos hlasu mají sluchátka vestavěnou pětici mikrofonů s potlačením hluku, k tomu ještě přidává odnímatelný mikrofon navržený známým výrobcem profesionálních mikrofonů Shure. Na sluchátkách je přímé nastavení hlasitosti mikrofonu i přehrávaného zvuku.


Nejoblíbenější sluchátka Audeze

Audeze Maxwell PlayStation
Audeze Maxwell PlayStation
nabízí 2 obchody za ceny od 8 790 Kč
Porovnat ceny
Audeze LCD-2 Classic
Audeze LCD-2 Classic
nabízí 2 obchody za ceny od 21 990 Kč
Porovnat ceny
Audeze MM-100
Audeze MM-100
nabízí 3 obchody za ceny od 9 990 Kč
Porovnat ceny
Audeze LCD2 Closed
Audeze LCD2 Closed
nabízí 1 obchod za ceny od 21 490 Kč
Porovnat ceny
Audeze LCD-X Music Creator Special
Audeze LCD-X Music Creator Special
nabízí 2 obchody za ceny od 29 990 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené sluchátka Audeze


O bezdrátový provoz se stará baterie s kapacitou 1800 mAh, ta má podle Audeze vydržet na jedno nabití více než 80 hodin (při hlasitosti 80 dB). Při úplném vybití pak trvá zhruba 2,5 hodiny, než sluchátka znovu nabijete. 

Headset Audeze Maxwell lze používat s konzolemi a počítači, na výběr jsou dva modely: jeden pro Xbox (podporuje Dolby Atmos), druhý pro PlayStation, (podporuje Tempest 3D Audio). Obě verze lze samozřejmě používat s PC, mají však jiné ceny. Pro Xbox stojí v 299 USD, verze pro PS5 pak stojí 329 USD, oficiální ceny pro ČR zatím nejsou známé, Audeze načne novinku prodávat v lednu 2023.

Zdroj: Audeze

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud