8
Fotogalerie

Audictus Leader – levná bezdrátová sluchátka slibují výdrž až 20 hodin

Značka Audictus není na českém trhu příliš známá a při podrobnějším zkoumání zjistíme, že se jedná o polského výrobce, či spíše prodejce audiotechniky, který s největší pravděpodobností prodává rebrandované OEM produkty původem z Číny. 

Na tom nemusí být nic špatného, jelikož mnoho čínských výrobků je takto distribuováno pod různými značkami s tu většími či menšími rozdíly v designu a funkčnosti. Navíc se mnohdy najdou i produkty, které svojí kvalitou rozhodně stojí za to, zvlášť když jejich pořízení neudělá vítr v peněžence. 

Leader v2_wired.pngLeader v3.png

Audictus Leader jsou velká circumaurální skládací sluchátka generického designu, pro jejich výrobu bylo použito plastu a umělé kůže. Případné zájemce zaujmou zejména velké 50 mm neodymové měniče s rozsahem 20–20 000 Hz při citlivosti 110 dB.

Vedle měničů jsou zde také dva mikrofony – jeden na mušli a druhý pak na dodávaném signálovém kabelu. Vedle kabelu je k dispozici samozřejmě i Bluetooth spojení (verze 4.2) s podporou aptX-LL kodeku. Udávaný dosah signálu je 10 metrů a výdrž pak 20 hodin.

Sluchátka umožňují ovládání přehrávače a telefonních hovorů standardním způsobem za pomoci tří tlačítek. Váha činí 240 gramů a v prodeji budou sluchátka za cenu těsně pod dva tisíce korun.

Určitě si přečtěte

Články odjinud