Audio Pro SW-5: nový kompaktní subwoofer slibuje kvalitní basy pro filmy i hudbu

30. dubna 2021
TWEET SDÍLET

Švédský výrobce audiozařízení je znám zejména svými výbornými bezdrátovými reproduktory, ostatně i zde jsme testovali dva skvělé modely – Bluetooth reproduktor Audio Pro Addon T3 a Audio Pro Addon C10, který se řadí už mezi multiroom repro možností přímého streamování hudebních služeb. 

Klepněte pro větší obrázek

Nyní firma do své nabídky přidává subwoofer Audio Pro SW-5. Je osazen zesilovačem třídy D a nabídne výkon 150. Basový měnič s dlouhým chodem má průměr 8", je orientován do země a pomáhá mu vzad vyvedený bassreflex.

Klepněte pro větší obrázek

Rozměry kompaktního subwooferu jsou 275 x 275 x 290 mm. Výrobce udává frekvenční rozsah 35 Hz až 130 Hz, přičemž se dá nastavit dělicí frekvence v rozsahu 50 Hz až 130 Hz. Samozřejmostí možnost nastavení fáze 0 – 180°. Vstup je jeden – cinch.

Cena pro Evropu je 300 Euro, což odpovídá přibližně částce 7 800 Kč. Jak je vidět dle rozměrů i dle ceny, tak se jedná o základní subwoofer, nicméně vzhledem ke kvalitám ostatních "beden" lze očekávat, že novinka nenabídne pouze základní "dunění" pro filmy, ale rychlý a čistý bas pro ty, kdo mají rádi hudbu.

Zdroj: www.audiopro.com

Témata článku: Subwoofery, Audio Pro, Subwoofery na Heureka.cz