9
Fotogalerie

Audio-Technica ATH-M50xBT PB: bezdrátová studiová Hi-Fi sluchátka v limitované edici

Japonská Audio-Technica představila na podzim svoji novinku, bezdrátová sluchátka Audio-Technica ATH-M50xBT v limitované verzi. Jde o bezdrátovou variantu modelu Audio-Technica ATH-M50x, přičemž výrobce nabízí kromě fialovo-černé barevné kombinace samozřejmě také normální černou verzi.

ath-m50xbt_pb_01.png

Konstrukce sluchátek je zavřená a i díky circumaurální konstrukci (okolo uší), mají sluchátka velmi dobrou izolaci okolního hluku. Bezdrátová verze je osazena 45mm dynamickými měniči, sluchátka mají udávaný frekvenční rozsah 15 Hz až 28 000 Hz a citlivost 99 dB/mW. Samozřejmě tyto vlastnosti využijete při připojení odnímatelného kabelu. Samotné bezdrátové připojení využívá Bluetooth 5.0, kodeky zde jsou aptX, AAC a SBC. Co se zvuku týče, tak i když výrobce řadí sluchátka mezi studiové modely, počítejte s mohutnými basy a jasnými výškami, zvuk tedy není neutrální, ale spíše zábavný, nicméně zůstává velmi rychlý s výbornou kontrolou.

Přes větší rozměry zůstávají sluchátka relativně lehká (310 gramů) a skládací, Audio-Technica kombinuje plast a kov, náušníky jsou z umělé kůže. Nechybí vestavěný mikrofon pro vyřizování telefonních hovorů, k dispozici je také možnost využití hlasového asistenta. Co se výdrže týče, tak sluchátka potěší velmi dlouhou výdrží - 40 hodin na jedno nabití, nabití pak trvá 7 hodin. 

Sluchátka se už prodávají, cena limitované edice sluchátek Audio-Technica ATH-M50xBT PB u ČR činí 5 890 Kč, pro informaci již delší dobu vyráběná klasická černá verze stojí 4 990 Kč. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud