18
Fotogalerie

Audio-Technica se i dostupnými True Wireless sluchátky ATH-SQ1TW chce odlišit od konkurence

Japonská Audio-Technica má mraky výborných sluchátek, nicméně podobně jako jiní tradiční výrobci sluchátek se potýká s poklesem zájmu o klasickou konstrukci sluchátek. V posledních letech roste razantně zájem kupujících o malé True Wireless modely, ovšem při tak malých rozměrech je poměrně těžké vymyslet něco, čím se odlišíte od konkurence. 

ath-sq1tw_lifestyle_01.png

Sluchátka ATH-SQ1TW však rozhodně jiná jsou. Jak tvarem, tak barevnými kombinacemi se snaží odlišit nejen od různých napodobenin AirPodů, ale také od dalších značek. Sluchátka mají výrazně čtvercový tvar, ale nechybí barevný výstupek, či odlišně řešené tělo. 

84096A9206-Product-26539238.jpg

Celkem bude v nabídce šest  barevných kombinací, přitom nemá chybět třeba karamelová, či borůvková. Firmě se povedlo vymyslet prémiový a stylový vzhled, přitom nepůjde o nijak drahý model. 

O zvuk se má postarat 5,8mm dynamický měnič, firma slibuje dobrý, čistý a energický zvuk. Zajímavé je, že pro připojení slouží Bluetooth 5.0 s kodekem SBC – jiný výrobce neuvádí. Nemá chybět Low Latency režim zaručující minimální zpoždění u her, či Google Fast Pair.

Výdrž na jedno nabití má být 6,5 hodiny, pouzdro pak dodá dalších 13 hodin. celkem se tak dostanete na 19,5 hodiny. Ovládání má být dotekové, nemá chybět možnost příposlechu okolí, odolnost proti vodě bude dle IPX4.

Cena pro Evropu má být 89 Euro, což je zhruba 2 200 Kč.

Zdroj: audio-technica.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud