7
Fotogalerie

Až 90 hodin na jedno nabití vydrží nová sluchátka Audio-Technica s aktivním potlačením hluku

Japonská Audio-Technica vyrábí výborná sluchátka obecně, ale se může také pochlubit, že její sluchátka patří na absolutní špičku, co se výdrže týče. Nejnovějším přírůstkem jsou velká náhlavní sluchátka Audio-Technica ATH-S300BT. Ta jsou navržena tak, aby na jedno nabití vydržela hrát až po dobu 90 hodin.

Sluchátka ATH-S300BT mají navíc aktivní potlačení hluku a správě si možná říkáte, že velmi dobrá výdrž sluchátek s ANC je kolem 30 hodin. Skutečnost je taková, že 90 hodin vydrží hrát s vypnutý ANC, pokud potlačení hluku zapnete, tak se dostanete na stále excelentních 60 hodin. To ale není vše. Pokud to neodhadnete a náhodnou se sluchátka vybití, tak stačí je 3 minuty dobíjet a můžete poslouchat další 2,5 hodiny

11.JPG

Jedná se o velká sluchátka okolo uší (circumaurální), o zvuk se starají dynamické 40mm měniče, výrobce slibuje „velký a dospělý zvuk“. Pro bezdrátové připojení slouží Bluetooth 5.1 a kodeky AAC a SBC, sluchátka podporují Multipoint (současné připojení dvojice zdrojů zvuku). Výrobce se chlubí také režimem Low Latency, který snižuje zpoždění zvuku u her a filmů. 

Sluchátka ATH-S300BT jsou navržena tak, aby odpovídala dnešní éře všestrannosti, a představují kombinaci elegantních a hladkých úhlů s neutrální barevnou paletou, která je ideální pro každodenní použití. Tlusté a měkké náušníky zajišťují pevné uchycení, zatímco ergonomický design má poskytovat pohodlí i při delším používání.

6.JPG

ANC nabízí tři režimy poslechu: "hear-through", který uživatelům umožňuje slyšet okolní zvuky, "noise-cancelling" a "OFF". Všechny lze kdykoli přepnout jednoduchým stisknutím tlačítka.

Vestavěný mikrofon je samozřejmostí, sluchátka ATH-S300BT jsou kompatibilní se službami Siri a Google Assistant. Lze však využít také odnímatelný kabel s mikrofonem, ovládáním a klasickým konektorem 3,5m jack, tudíž i při zcela vybitých sluchátkách můžete dál poslouchat hudbu a vyřizovat hovory. Ostatně právě svobodu použití těchto sluchátek výrobce velmi zdůrazňuje. 

Sluchátka Audio-Technica ATH-S300BT  se vyrábí ve světlé béžovém a černém provedení, cena je 2 990 Kč, nebo 119 Euro.

Zdroj: Audio-Technica


Nejoblíbenější sluchátka Audio-Technica

Audio-Technica ATH-M50X
Audio-Technica ATH-M50X
nabízí 13 obchodů za ceny od 3 654 Kč
Porovnat ceny
Audio-Technica ATH-M50xBT2
Audio-Technica ATH-M50xBT2
nabízí 15 obchodů za ceny od 4 256 Kč
Porovnat ceny
Audio-Technica ATH-M20xBT
Audio-Technica ATH-M20xBT
nabízí 11 obchodů za ceny od 1 902 Kč
Porovnat ceny
Audio-Technica ATH-M40x
Audio-Technica ATH-M40x
nabízí 15 obchodů za ceny od 2 860 Kč
Porovnat ceny
Audio-Technica ATH-M50xSTS USB
Audio-Technica ATH-M50xSTS USB
nabízí 6 obchodů za ceny od 4 319 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbená sluchátka Audio-Technica


Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud