5
Fotogalerie

Bang & Olufsen přidává luxusní True Wireless sluchátka Beoplay EQ s adaptivním aktivním potlačením hluku

Zcela bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku musí mít v nabídce už prakticky každý výrobce, zvláště dánský Bang & Olufsen, který vyrábí výborná sluchátka už dlouhé roky. 

Nová True Wireless sluchátka Beoplay EQ přesně tohle plní. Jako první TWS sluchátka této firmy mají adaptivním aktivním potlačením hluku. O to se stará dedikovaný DSP procesor a celkem šest mikrofonů – celek slibuje automatické přizpůsobení okolním podmínkám i potřebám majitele. Stejných šest mikrofonů s technologií beamforming se mají postarat o čistý zvuk při vyřizování telefonních hovorů.

Sluchátka mají Bluetooth 5.2, samozřejmostí je AAC, ale potěší i kodek aptX Adaptive (tedy s podporou zvuku 24-bit/48 kHz a datovým tokem 420 Kbps) , ochrana proti vodě a prachu dle IP54. Nechybí ani rychlé párování Microsoft Swift Pair či licence Made for iPhone. Výdrž na jedno nabití je 6,5 hodin s ANC a s pouzdrem se dostane majitel na 20 hodin poslechu. Nabíjení je buď přes USB-C, nebo bezdrátové Qi. 

Sluchátka budou ve dvou barvách – černé (Black Anthracite) a zlaté (Sand Gold Tone, samozřejmostí je nejen prémiový design, ale také kvalitní materiály (pouzdro je hliníkové). Prodej má začít 19. srpna, oficiální cena je 400 Euro (10 000 Kč).

Zdroj: Bang & Olufsen, heise.de

Určitě si přečtěte

Články odjinud