9
Fotogalerie

Beats Flex přichází jako nejlevnější bezdrátová sluchátka od Apple s čipem W1

Značka sluchátek Beats je většinou laické veřejnosti vnímána jako prémiová, a tak trochu překvapí novinka, bezdrátová sluchátka Beats Flex. S cenou 49,99 USD jde o nejlevnější bezdrátová sluchátka této značky, u nás je oficiální cena 1 499 Kč.

0_Apple-unveils-Beats-Flex-wireless-headphones-for-the-bargain-price-of-just-£49.jpg

Lehká bezdrátová sluchátka s nákrčníkem, které se chlubí podobně jako originální AirPody především čipem W1, který u Applu zajišťuje především rychlé párování s mobilem. Nižší cena sluchátek napovídá, že Apple v posledním čase začíná vycházet vstříc také zájemcům, kteří by rádi "jablečné" produkty, aby mají hlouběji do kapsy. 

 Podobně jako AirPody mají sluchátka Beats Flex automatickou pauzu, která se aktivuje, když sluchátka vyjmete z uší a spojíte je na krku magnetem. Při obětovném vložení do uší se automaticky opět spustí přehrávání hudby. Po zvukové stránce výrobce sice mluví o "bohatém, vyváženém a přesném zvuku s nízkým zkreslením", což jak je známo pro Beats zrovna neplatí. Je však třeba přiznat, že v poslední době už Beats krotí a většinou nenabízí tak příšerně přebasovaný zvuk, jak před lety.

Co se dalších funkcí týče, tak nechybí ovládání hlasitosti a aktivace Siri. Výdrž má být velmi hezkých 12 hodin, nabíjí se přes USB-C. Sluchátka se začnou prodávat 23. října ve čtyřech barvách – černé, žluté, modré a šedé. 

Zdroj: Apple

Určitě si přečtěte

Články odjinud