Berte, dokud jsou. LG OLED TV s 65", 4K, HDR a 100 Hz můžete mít jen za 29 992 Kč

13. září 2021
TWEET SDÍLET

Datart spustil slevovou akci na produkty všeho druhu, slibuje až o 30 % nižší ceny. Nekontrolovali jsme sice celý katalog, ale minimálně v jednom případě je nabídka naprosto skvělá. Televizor LG OLED65B1 můžete mít jen za 29 992 Kč.

Jeho standardní doporučená cena je 49 990 Kč, ale v e-shopech stojí běžně 39 990 Kč. Na tolik ji nacenil i Datart, avšak pokud v objednávce zadáte kód 21DTNAWE25, dostanete 25% slevu. Akce platí jen do dneška, takže případný nákup neodkládejte.

Za podobnou cenu jsou obvyklé OLEDy s úhlopříčkou 55 palců. Tenhle model má 65 palců (164 cm) a prakticky highendovou výbavu. Tenký panel se 100/120Hz frekvencí, podporou HDR a rozlišením 3840 × 2160 nabídne vynikne u filmů i videoher. Televizor má totiž dva porty HDMI 2.1 vhodné pro počítače, PlayStation 5 nebo Xbox Series S|X. Díky OLEDu má krátskou odezvu a nabízí variabilní snímkovou frekvenci (VESA Adaptive Sync, AMD FreeSync Premium a Nvidia G-Sync Compatible).

Televizoru nechybí žádný potřebný tuner, nabízí zvuk v Dolby Atmos, disponuje režimem Filmmaker zachovávajícím obraz podle záměru tvůrců a samozřejmostí je i systém webOS.

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Potřebujete chytré funkce, nebo stačí televizor bez nich? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Témata článku: Televizory, 4K TV, OLED, LG, Smart TV


Muž se 140 znaky – Jack Dorsey

Muž se 140 znaky – Jack Dorsey

Patří k nejmladším miliardářům a technologickým vizionářům. Jeho platformu pro sdílení krátkých zpráv používá po světě dvě stě milionů lidí denně. Zakladatel Twitteru Jack Dorsey oslaví 19. listopadu pětačtyřicáté narozeniny.

Jan Spěšný
IT OsobnostiTwitter
Warner Bros možná chystá mlátičku ve stylu Smash Bros s hrdiny svých značek

Warner Bros možná chystá mlátičku ve stylu Smash Bros s hrdiny svých značek

Batman proti Shaggymu? Proč ne!

Michal Maliarov
Warner Bros.Spekulace
Když jeden větráček nestačí: Jak se hrají hry na Nubii Red Magic 6

Když jeden větráček nestačí: Jak se hrají hry na Nubii Red Magic 6

** Nubia Red Magic 6 je herní bestie se 165Hz AMOLEDem** Telefon se Snapdragonem 888 a 12GB RAM dostal do výbavy i větráček ** A pokud je vám to snad málo, můžete si k telefonu ještě přicvaknout dvojitý ventilátor

Martin Chroust