Bez limitů: Otevřete se světu hudby a podcastů. All in one domácí rádio nadchne

Bez limitů: Otevřete se světu hudby a podcastů. All in one domácí rádio nadchne

 

Už vás nebaví omezený výběr stanic na klasickém rádiu? Toužíte po svobodě volby a neomezeném přístupu k hudbě z celého světa? Pak je pro vás Hama DIR3510SCBTX to pravé! Toto multifunkční rádio otevírá dveře do nekonečného audio vesmíru s více než 20 000 stanicemi a 10 000 podcasty na dosah ruky.

94_00054239awx2.png

Nekonečný výběr a nostalgické vzpomínky

Prozkoumejte rozmanitost internetového rádia a objevte hudební poklady z celého světa. Nenechte se omezovat a vychutnejte si i klasické FM a DAB+ vysílání. Oživte vzpomínky a pusťte si svá oblíbená alba na CD přehrávači nebo z USB média. Díky integrovanému Bluetooth transmitteru můžete navíc přehrávat vaši hudbu na bluetooth zařízeních, jako jsou sluchátka nebo reproduktory. Rádio má také sedm tlačítek pro přímou volbu stanic a 30/30 pozic pro uložení oblíbených radiostanic (DAB+/FM).

0_00054239abx5.png

Moderní technologie a intuitivní ovládání

Streamujte hudbu bezdrátově z telefonu nebo tabletu přes bluetooth. Vytvořte si vlastní playlisty a ukládejte oblíbené stanice pro snadný přístup. Hama DIR3510SCBTX má barevný LCD displej 2,8" (7,1 cm, 320 x 240 pixelů), který zobrazuje informace o aktuálním přehrávání, čas, datum, teplotu a další. Rádio se jednoduše ovládá tlačítky, dálkovým ovladačem nebo chytrou aplikací. Aplikace vám umožní snadno procházet a vybírat stanice, nastavovat ekvalizér, budík, časovač a další funkce. Rádio je také kompatibilní se Spotify Connect a Amazon Music, takže můžete streamovat hudbu z těchto služeb přímo na rádio.

48_00054239awx.png

Půvabný design a pohlcující zvuk

Elegantní a moderní vzhled rádia se hodí do každého interiéru. Barevný LCD displej s podsvícením vám zobrazí vše důležité. Stereo reproduktory s celkovým výkonem 40 W zaručí čistý a pohlcující zvuk. Hama DIR3510SCBTX je zkrátka ideální pro ty, kteří chtějí od rádia více. Toto multifunkční rádio je vaší bránou do nekonečného audio dobrodružství.

61_00054239awx7.png

Určitě si přečtěte

Články odjinud