6
Fotogalerie

Bezdrátová sluchátka Anker Space Q45 slibují prémiové funkce za dostupnější cenu

Značka Anker Souncore se v ČR prodává, nabízí především TWS sluchátka a velmi dobré Bluetooth reproduktory. Nyní do svého portfolia přidal výrobce bezdrátovová sluchátka s aktivním potlačením hluku Anker Souncore Space Q45. 

6.jpg

Pokud je vám název trochu povědomý, tak číslo si vypůjčila značka od Bose QC45, design je pro změnu inspirován letošními sluchátky Sony XM5. Ale Anker se naštěstí nespoléhá pouze na podobnost a na cenu 149,99 Euro (3 700 Kč). 

Sluchátka Space Q45 mají adaptivní aktivní potlačení hluku, které se přizpůsobuje podmínkám. Potěší ale také konektivita – tu zajišťuje Bluetooth 5.3, podporován je aktuálně nejkvalitnější Hi-Res kodek LDAC, nesmí chybět ani AAC a SBC. Multipoint, tedy současné připojení dvou zdrojů zvuku, je zde také. A na možnost klasického kabelového propojení výrobce nezapomněl také. Co se výdrže baterie týče, tak ta je výborná – se zapnutým ANC výrobce udává 50 hodin.

5.jpg

Ovládání je klasické tlačítkové, pro podrobné nastavení funkcí pak slouží firemní aplikace. O zvuk se starají 40mm měniče, celková konstrukce nejen připomíná prémiové značky, ale také využívá kvalitnější materiály.


Nejoblíbenější sluchátka Anker

Anker Soundcore Liberty 4 NC
Anker Soundcore Liberty 4 NC
nabízí 13 obchodů za ceny od 1 772 Kč
Porovnat ceny
Anker Soundcore Space A40
Anker Soundcore Space A40
nabízí 7 obchodů za ceny od 1 937 Kč
Porovnat ceny
Anker Soundcore Space Q45
Anker Soundcore Space Q45
nabízí 14 obchodů za ceny od 2 487 Kč
Porovnat ceny
Anker Soundcore Space ONE
Anker Soundcore Space ONE
nabízí 9 obchodů za ceny od 2 048 Kč
Porovnat ceny
Anker Soundcore Liberty 3 Pro
Anker Soundcore Liberty 3 Pro
nabízí 3 obchody za ceny od 3 332 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbená sluchátka Anker


První zahraniční recenze velmi chválí výbavu, velkou výdrž i komfort, aktivní potlačení hluku sice na aktuální špičku nedosahuje, ale je na velmi solidní úrovni starších Sony WH-1000XM3. Po zvukové stránce jde spíše o zábavněji laděná sluchátka se výraznějšími basy i výškami, a lehce potlačenými středy.

Výrobce tedy s novinkou Anker Souncore Space Q45 míří na ty, kdo chtějí za dobrou cenu nová, výborně vybavená sluchátka, ale nebazírují tolik na prémiovém zvuku. 

Zdroj: eu.soundcore.comsoundguys.com

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud