Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins Px7 S2 nahrazují starší model a mají posunout kvalitu zvuku zase výše

29. června 2022
TWEET SDÍLET

Společnost Bowers & Wilkins představila zcela nová prémiová bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku - Px7 S2. Ta nahrazují stávající model PX7. Novinka se chlubí novým prémiovým designem, který má dle výrobce zaručit s vynikajícím pohodlím i aktivním potlačení hluku. Celkově mají mít štíhlejší profil a nižší hmotnost, potěší také všechny, kdo pro ovládání preferují fyzická tlačítka. 

Klepněte pro větší obrázek

Základem jsou nově vyvinuté 40mm měniče, které jsou nakloněny uvnitř mušle a osa reprodukce tak je kolmo k uchu. O přenos zvuku se stará Bluetooth 5.0, podporovány jsou kodeky aptX HD, aptX Adaptive, aptX, AAC a SBC, ve výsledku tak sluchátka mají nabídnout 24-bit High-Res audio a zvuk i poslechový zážitek tak celkově posunout blíže charakteru referenčních reprobeden 800 Series Diamond. 


Nejoblíbenější sluchátka Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins Px7 S2 Bowers & Wilkins Px7 S2
nabízí 18 obchodů za ceny od 7 790 Kč
Porovnat ceny
Bowers & Wilkins PX8 Bowers & Wilkins PX8
nabízí 17 obchodů za ceny od 15 490 Kč
Porovnat ceny
Bowers & Wilkins Pi7 S2 Bowers & Wilkins Pi7 S2
nabízí 13 obchodů za ceny od 8 917 Kč
Porovnat ceny
Bowers & Wilkins Pi5 S2 Bowers & Wilkins Pi5 S2
nabízí 17 obchodů za ceny od 3 990 Kč
Porovnat ceny
Bowers & Wilkins PX7 Bowers & Wilkins PX7
nabízí 5 obchodů za ceny od 7 699 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené sluchátka Bowers & Wilkins


O aktivní potlačení hluku se stará hybridní ANC, mikrofonů je zde celkem šest, čtyři jsou pro ANC, dva pak pro telefonní hovory. Výdrž baterie je 30 hodin, nabíjení přitom trvá 2 hodiny, v případě naprostého vybití pak po 15 minutách už bude dost energie pro sedmihodinový poslech. USB-C vstup se však používá jako pro nabíjení, tak pro připojení odnímatelného kabelu s analogovým konektorem jack 3,5mm, přímé připojení a poslech přes USB-C je také možný.

Sluchátka Px7 S2 jsou k dostání od 29. června 2022, oficiální cena činí 429 eur, barevné varianty jsou tři černá, modrá a šedá.

Zdroj: www.bowerswilkins.com

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Hi-Fi, Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, Hi-Res Audio, aptX, Bowers & Wilkins, Sluchátka na Heureka.cz