10
Fotogalerie

Bezdrátová sluchátka Lamax NoiseComfort2 ANC v druhé generaci mají větší výdrž. Skvělý poměr cena/výkon zůstává

Na prémiová bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku nemá každý, kdo by je chtěl, a přesně sem míří cenově výhodná, podstatně levnější modely. Lamax slaví úspěch s modelem NoiseComfort ANC, na trhu jsou však tato sluchátka už téměř čtyři roky. Proto jsme se dočkali druhé generace pod názvem Lamax NoiseComfort2 ANC.

_M1A4315-1.jpg

Novinka má inovovaný, odlehčeně a moderněji působící design a lehce přepracované logo, hmotnost zůstala prakticky stejná (260 g/263 g). Bluetooth je nyní ve verzi 5.3, kodeky zůstávají ty nejpoužívanější, AAC a SBC. Potěší delší výdrž, která s aktivovaným ANC dosahuje 30 hodin, tedy stejně, jako nabízí prémiovky, s vypnutým ANC se dostanete na 55 hodin. Nabíjí se přes USB-C, nabíjení trvá 2 hodiny. Pokud chcete, lze využít také propojení odnímatelným kabelem s konektorem jack 3,5mm. 

O zvuk se starají 40mm měniče, Lamax slibuje čistý a vyrovnaný zvuk, měkké náušníky mají zajistit celodenní pohodlí. Aktivní potlačení hluku lze přepnout do transparentního režimu, kdy slyšíte okolí, jako byste sluchátka neměli. Integrované mikrofony zajišťují přenos hlasu při hovorech, potěší podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant. Ovládání hlasitosti, příjmu hovorů a dalších funkcí je mechanické. 

LAMAX NoiseComfort2 ANC
LAMAX NoiseComfort2 ANC
nabízí 17 obchodů za ceny od 1 548 Kč
Srovnat ceny

Potěší, že sluchátka Lamax NoiseComfort2 ANC mají balení pevné cestovní pouzdro, jak je u tohoto typu zvykem. Oficiální cena je 1 699 Kč, vyrábí se jen černé provedení.

Zdroj: TS, Lamax

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud